Güncel

Kırşehir İl Özel İdaresi 2020 Yılı Bütçesi 72 Milyon Lira Olarak Kabul Edildi

Kırşehir İl Özel İdaresi 2020 Yılı Bütçesi 72 Milyon Lira Olarak Kabul Edildi

15 Aralık 2020 10:37
-A

+A

Kırşehir İl Özel İdaresi  2021 bütçesi İl Genel Meclisinde oylanarak kabul edildi.

İl Özel İdaresi İl Genel Meclisinin Kasım ayı toplantılarında 2021 bütçesi ve performans taslağı da görüşülerek karara bağlandı.
İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi başkanlığında gerçekleştirilen İl Genel Meclisi toplantılarında, İl Özel İdaresi 2021 yılı performans programının kabul edilmesinin ardından 2021 yılı bütçesinde yer alan bütçe kalemlerinin teker teker okunması ve açık oylanması ile bütçe 72 Milyon TL olarak kabul edildi.
İl Genel Meclis toplantısında Vali  İbrahim Akın da katılarak 2021 yılı bütçemizin ilimize hayırlı olmasını dilerken, tüm meclis üyeleri ve Özel İdare  idari yönetimine teşekkürlerini iletti.
Bütçenin kabulünün ardından kısa bir değerlendirmede bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi ; “2021 yılı Bütçemiz hayırlı uğurlu olsun. Köylerimize yapacağımız yatırımlarımız tüm hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Özel İdare Bütçemiz için yaptığımız tüm görüşmelerimizde gayretlerinden dolayı tüm Meclis Üyelerimize ve Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz ve ekibine teşekkür ediyorum.
2021 yılı bütçemizin ilimize hayırlı olmasını dileyen Genel Sekreterimiz Yılmaz’da “ Yoğun toplantı, çalışma ve görüşmeler neticesinde kabul edilen bütçemiz ile 2021 yılında köylerimize yapacağımız yol, içme suyu,çevre düzenleme ve imar işlerimiz ve diğer işlerimizin hayırlı olmasını diliyor,İl Genel Meclis Başkanımız nezninde tüm İl Genel Meclis Üyelerimize ve Özel İdare çalışma ekibime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku