Güncel

Kırşehir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut: "Ortak yaşam kültürünün gelişmesinde basınımız önemli görevler üstlenmektedir"

Kırşehir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut: "Ortak yaşam kültürünün gelişmesinde basınımız önemli görevler üstlenmektedir"

25 Temmuz 2019 07:11
-A

+A


 
Türkiye'nin gazetecilik tarihinde önemli bir yeri olan 24 Temmuz tarihi Gazetecilik ve Basın Bayramı olarak kutlanıyor. Her yıl olduğu bu yıl da Kırşehir'de basın bayramı kutlanıyor. Bu kapsamda Kırşehir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut Kırşehir basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramını kutlayan bir mesaj yayımladı. İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut yayımlamış olduğu mesajında şunları kaydetti:
"Farklı görüş ve düşüncelerin seslendirilmesinde ve ortak yaşam kültürünün gelişmesinde basınımızın önemli görevler üstlendiği bir gerçektir.
Toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri esas alan, olayları olduğu gibi aktarabilmek için tarafsız bir anlayışla çalışan basın mensupları, üstlendikleri bu misyonla demokrasimizin gelişmesine önemli katkılar sağlamaktadır.
Objektif, güçlü ve sorumluluk alan bir yerel basının da sosyal, kültürel ve sağlık alanında ilimizin tanıtılmasında büyük rol oynayacağı açıktır. Bu anlayışa sahip çıkarak özveri içerisinde gayret gösteren basın temsilcilerimizin, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı duyarlılıkla hareket edeceklerine yürekten inanıyorum.
Bu düşüncelerle ilimiz Kırşehir'de faaliyet gösteren yerel gazete, dergi, radyo ve televizyonlarımız başta olmak üzere bütün basın mensuplarının "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramım" kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku