Güncel

KIRŞEHİR İL STK MÜDÜRÜ CEMALEDDİN DURAN, KASOBDER'İ ZİYARET ETTİ

KIRŞEHİR İL STK MÜDÜRÜ CEMALEDDİN DURAN, KASOBDER'İ  ZİYARET ETTİ

12 Mart 2020 16:54
-A

+A

 

Kırşehir İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Cemaleddin Duran, Kırşehir Amatör Ve Sportif Olta Balıkçıları Derneğini ziyaret etti. Cemaleddin Duran’ı, Kırşehir Amatör Ve Sportif Olta Balıkçıları Derneği Başkanı Mustafa Er ve dernek üyeleri karşıladı.
Cemaleddin Duran,” Amatör Olta Balıkçılığı dediğimiz de, balık neslini koruma, dengeli ve zamanında avlanma durumlarını anlayabiliriz. Sizlerde bu dernekte olarak böyle bir amaca hizmet ediyorsunuz. Amatör balıkçılık bir tutkudur, nesli tükenmekte olan balıkları koruma amacını edinmiş bir spordur. Amacınız zamansız balık avlamak değil de zamanı geldiği geldi zaman balık avlamak. Sizin üslenmiş olduğunuz görev; biz kendimizi nasıl koruyorsak balığı doğayı da öyle korumak.”
Sizleri bu konuda takdir ediyorum. Akşama kadar iş yapmadan oturmaktansa doğayı koruyor, kendiniz deşarj ediyorsunuz. “ dedi.
Kırşehir İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Cemaleddin Duran, derneğin sıkıntılarını dinledi. Kırşehir Amatör Ve Sportif Olta Balıkçıları Derneği Başkanı Mustafa Er ve dernek üyeleriyle istişarede bulundu.
Ziyaretle alakalı olarak Mustafa Er,” Kırşehir İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Cemaleddin Duran beye derneğimizi ziyaret ettiklerinden dolayı teşekküre ediyorum. Bizleri dinledi, kırmadı, fikirlerini beyan etti. Buradan son olarak 15 Mart’ta başlayacak olan av yasağını hatırlatmak istiyorum. Halkımız çağrılarımıza kulak versin, yetkililer denetimlerini yapsın. Balık bulunmaz bir nimettir, hep beraber sahip çıkalım.” Dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku