Güncel

KIRŞEHİR'İN EN AKTİF DERNEKLERİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI DERNEĞİ'NE ÖDÜL

KIRŞEHİR'İN EN AKTİF DERNEKLERİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI DERNEĞİ'NE ÖDÜL

3 Aralık 2021 16:08
-A

+A

        Kırşehir’de yaptığı faaliyetlerle adından söz ettiren Sağlık Çalışanları Derneği’ ne başarı ödülü verildi.
        İlimizde sadece sağlık alanında değil genel olarak yaptığı faaliyetlere son günlerde yaptığı insani yardımlarıda ekleyen Sağlık Çalışanları Derneği yaptığı faydalı çalışmalar nedeniyle Kırşehir Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.
        Konuyla ilgili dernek başkanı Yasin İlhan Yavuz yaptığı açıklamada; ” Kırşehir’de yaklaşık 10 yıldır sadece sağlık alanında değil genel anlamda sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet gösteren derneğimize, Kırşehir Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından başarı belgesi takdim edildi.
         Sosyal ve kültürel faaliyetlerimizin yanı sıra, yardım faaliyetlerimiz özellikle de geçtiğimiz yıl Ramazan Ayında yaklaşık 250 bin tl olarak resmiyete yansıyan ihtiyaç sahiplerine yaptığımız destekler neticesinde Derneğimize layık görülen başarı belgesini İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Sayın Cemaleddin DURAN’ ın elinden aldık. Kendilerine ve Dernekler Müdürlüğü çalışanı arkadaşlarımıza her zaman bizlerle ve STK’ larla koordineli çalışmalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Başarı belgesini kalbi iyilikle çarpan üyelerimiz ve gönüllü arkadaşlarımıza ithaf ediyoruz teşekkürler. ” ifaderinde bulundu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku