Güncel

KIRŞEHİR KAMANLILAR DERNEĞİ’NDEN, İYİ PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

KIRŞEHİR KAMANLILAR DERNEĞİ’NDEN, İYİ PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

13 Ağustos 2020 10:11
-A

+A

 
 
Kırşehir Kamanlılar Derneği Başkanı Cahit Aydındurmuş ve dernek üyeleri, İYİ Parti Kırşehir İl başkanı Müfit Göçen ve İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış’ı, İYİ Parti Kırşehir İl binasında ziyaret etti. 21 Haziran 2020 tarihinde İYİ Parti Kırşehir İl Başkanlığı'nın 2. olağan kongresinde başkanlığa yeniden Müfit Göçen seçilmişti. COVİD-19 sebebiyle sivil toplum kuruluşlarının kapalı olması ve ziyaretlerin yasaklanması nedeniyle Kamanlılar Derneği yönetimi, yasaklar kalkınca Müfit Göçen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Kırşehir Kamanlılar Derneği Başkanı Cahit Aydındurmuş, İYİ Parti Kırşehir İl başkanı Müfit Göçen’i tekrar seçildiği il başkanlığı için tebrik etti. Başkan Cahit Aydındurmuş, ziyarette, İYİ Parti Kırşehir İl Başkanlığı'nın 2. olağan kongresinde başkanlığa yeniden seçilen Müfit Göçen’in tebrik etti. Kamanlılar Derneğinin desteklenmesi gerektiğini belirtti.
İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi.
Göçen,” Derneklerin her zaman desteklenmesi gerektiğini ancak bu desteklere siyasi durumların karıştırılmaması gerektiğini belirtti. Bir derneğin belli bir siyasi gruptan destek alması dernek içindeki birlik ve beraberliği kötü yönde etkiler.” dedi.
Ziyaretten bir Kamanlı olarak mutlu olduğunu belirten Zafer Satılmış, Kamanlılar derneğinin yanında olduklarını belirtti.
Zafer Satılmış; “Bir Kamanlı olarak Kamanlılar Derneğini aramızda görmekten gurur duyuyoruz. Pandemi süreci bizi biraz uzaklaştırdı. İnşallah önümüzdeki süreçlerde daha çok görüşeceğiz. Kamanlılar Derneğinin kuruluşundan bu yana elimizden geldiği kadar destek olduk. Biz size karşı siyasi yaklaşmadık aynı şekilde siz de bize öyle yaklaşmadınız.  Bizim istediğimiz Kamanlılar derneğinin daha da aktif olmasıdır. Bizler elimizden geldiğince maddi ve manevi olarak derneğin yanında olacağız.” dedi.
 
 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku