Güncel

KIRŞEHİR KENT KONSEYİNDEN VALİ İBRAHİM AKIN'A ZİYARET

KIRŞEHİR KENT KONSEYİNDEN VALİ İBRAHİM AKIN'A ZİYARET

22 Ocak 2020 07:51
-A

+A

 

Kırşehir Kent Konseyi, çalışma grubu yeni temsilcileriyle birlikte Kırşehir Valisi İbrahim Akın'ı makamında ziyaret etti.
Kırşehir'in temel sorunlarının görüşüldüğü ve bunlarla ilgili Kent Konseyi birimlerinin öneri ve isteklerde bulunduğu  ziyarete Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül, Kent Konseyi Genel Sekreteri Tolga Akpınar, Ahilik ve Esnaf Kültürü Araştırma Çalışma Grubu Başkanı Fatih Mahmutoğlu ,Kadın Meclisi Başkanı Hülya Coşkuntuna, Tarım Çalışma Grubu Başkanı Dr.Gökhan Filik, Çocuk ve Gençlik için Çalışma Grubu Başkanı Doç.Dr. Rıdvan Karabulut , Şairler ve Yazarlar Çalışma Grubu Başkanı Zübeyde Gökbulut, Kadın Meclisi Başkan Yrd. Av. Emel Ersin ,  İletişim ve Medya Çalışma Grubu Başkanı Ömer Duran katıldı.
''ÜZERİMİZDEKİ YÜKÜ ALIYORSUNUZ''
Kırşehir Kent Konseyinin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve söz konusu ziyaretten oldukça memnun kaldığını belirten Vali İbrahim Akın , ''Bu kent hepimizin ve bunun vermiş olduğu sorumluluk bilinciyle hareket edilmesi noktasında Kent Konseyi önemli bir yer tutuyor.Sizler yaptığınız çalışmalarla bizim üzerimizdeki yükü hafifletirken , kentin sorunları , ihtiyaçları ve bunlara yönelik çözüm noktasında bir rehber niteliği taşıyorsunuz.Hepinize çalışmalarınızdan ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.'' açıklamasında bulundu.
''ÖNERİ VE 2020 FAALİYETLERİ İLE İLGİLİ DOSYA SUNDUK''
 Vali İbrahim Akın'a Kırşehir ile ilgili önerilerini ve 2020 yılında yapmayı planladıkları faaliyetlerin olduğu bir dosya sunduklarını belirten  Kent Konseyi Genel Sekreteri Tolga Akpınar , Amaçlarının ; gönüllülük esasıyla faaliyet gösteren Kent Konseyinin Kırşehir'in geleceği için daha fazla çaba sarf etmesi ve çözüm odaklı fikir ve etkinlikler üretmesi olduğunu belirtti. Bu amaçla istişare ziyaretlerini yoğunlaştıracaklarını, Kent Konseyi faaliyet ve projelerini kentin ihtiyaçları doğrultusunda belirleyeceklerini ifade etti.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku