Güncel

Kırşehir Madeni İşler Odası, Automechanika Istanbul Plus Fuarına katıldı

Kırşehir Madeni İşler Odası, Automechanika Istanbul Plus Fuarına katıldı

24 Kasım 2021 15:29
-A

+A

            Messe Frankfurt Istanbul ve Hannover Fairs Turkey iş birliği son olarak 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Istanbul Plus fuarı, iki yıldan uzun süren bir aranın ardından tüm otomotiv endüstrisi profesyonelleri için yeni iş fırsatları ve ihracat için önemli potansiyele sahip iş bağlantıları kurma imkanı sundu. Fuara Kırşehir ile birlikte bir çok ilden katılım oldu.
Kırşehir Madeni İşler Odası üyeleri ile birlikte İstanbulda Automechanika Fuarına katılım sağladı. Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu ve üyeleri fuara iştirak ederek otomotiv alanında gelişen teknolojiyi yakından inceleme fırsatı buldular.
Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu üyelerini yeni teknolojiyle buluşturmaya devam ediyor.
            Madeni İşler Odası Başkanı Şahinoğlu üyeleri ile çeşitli fuar ve etkinliklere katılım sağlayarak,  Sanayi teknolojilerinde ki gelişmeyi yerinde görüp incelme fırsatı buluyor. İş alanında gelişen teknolojilerin tanıtıldığı fuarda makine, oto aksesuarlar, otomobil ekipmanları, otomobil endüstrisinin görücüye çıktığı Automechanika Istanbul Plus fuarında inceleme fırsatı buldular.
            Başkan Şahinoğlu , “ Kırşehir Madeni İşler Odası üyeleri ile birlikte İstanbulda Automechanika Fuarına katılım sağladık. Automechanika Istanbul Plus fuarı, iki yıldan uzun süren bir aranın ardından tüm otomotiv endüstrisi profesyonelleri için yeni iş fırsatları ve ihracat için önemli potansiyele sahip iş bağlantıları kurma imkanı sundu. Üyelerimiz ile birlikte Oda'mız yönetimince yapamayacağımız iş yoktur, gücümüzün yettiği sürece üyelerimizden desteklerimizi esirgemeyeceğiz her daim yanlarında olmaya çalışcağız” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku