Güncel

KIRŞEHİR MEMLEKET GAZETESİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

KIRŞEHİR MEMLEKET GAZETESİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

14 Nisan 2021 15:43
-A

+A

        CHP Kırşehir Milletvekili Metin İLHAN Gazetemizin 44. Kuruluş yıl dönümü nedeni ile bir mesaj yayımladı. Milletvekili İlhan, mesajında şunları kaydetti:
       "44 yıldır yerel basına büyük katkılar sağlayan, halkın gerçeklere ve doğru habere ulaşmasında yansız tarafsız habercilik anlayışıyla yerel basında köklü bir geçmişe sahip olan Kırşehir Memleket Gazetesi'nin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutluyorum.
Basın emekçileri, vatandaşın doğruyu bilmesi ve öğrenmesi adına haberin kaynağına ulaşmada zorlu şartlara rağmen her daim sahada mesleğini icra etmeye çalışmaktadırlar.
         Toplumun aydınlatılmasında özveri ile çalışarak görevlerini yerine getiren basın emekçileri, kişi haklarına, toplumun değerlerine saygılı, ölçülü bir şekilde net ve dürüst bir duruş ortaya koyarak halkın güvencesi olmuşlardır.
        Yukarıdaki açıklamalar bağlamında doğal ve temel insan hakkı olan fikir özgürlüğünün en önemli araçları arasında yer alan yazılı ve görsel basın, medya üzerinde ne yapılmak istenirse istensin tüm şeffaflığı ile toplumu aydınlatmaya devam etmektedir.
Bu düşünceler ışığında; kuruluşundan bu yana Türkiye Cumhuriyeti ilkelerine bağlı olarak demokrasinin gerekleri doğrultusunda çizgisini sürdürmekte olan Kırşehir Memleket Gazetesi'nin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bugüne kadar emeği geçen tüm çalışanlarını, emek verenleri, yöneticilerini kutluyor verimli ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum."
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku