Güncel

Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli KURBAN BAYRAMI BÜTÜN İSLAM ALEMİNE HAYIRLI OLSUN

Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli   KURBAN BAYRAMI BÜTÜN İSLAM ALEMİNE HAYIRLI OLSUN

10 Ağustos 2019 07:13
-A

+A


Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli ,Kurban Bayramı dolayısıyla bir bayram mesajı yayınladı. SÜRMELİ  mesajında şunlara yer verdi Önümüzdeki günlerde  bir defa daha kavuşacağımız Kurban Bayramı'nın, ülkemize, basın dünyamıza, insanlığa; barış, mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini diliyorum.Bayramların milletin arasındaki birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren, kardeşlik duygularını geliştiren önemli günlerdir, Kurban Bayramı'nın da birbirimizi daha iyi anlama adına bir fırsattır.
SÜRMELİ , Türk milletinin tarih boyunca kardeşlik içerisinde yaşamayı benimsemiş bir millet olduğunu belirterek, bayramların da bu kardeşliği güçlendiren özel günler olduğunu söyledi.
Sürmeli  "Bayramlar, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan, bizleri biz yapan, manevi duygularımızı güçlendiren günlerdir. Bu vesileyle kutlayacağımız bu bayramda milletçe aramızdaki bağların daha da kuvvetlenmesini diliyorum. Başta hemşerilerimiz olmak üzere, bu bayramı ülkelerinden uzakta geçirmek zorunda kalan Müslüman kardeşlerimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyor, bayramın yaşadığımız coğrafyaya barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum" ifadelerine yer verdi.
Bütün erdemlerin birlikte yaşandığı dini bayramlarımızdan birisi olan Kurban Bayramının sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olmasını diliyor, başta ülkem, değerli hemşerilerim ve tüm İslam alemine huzurlar getirmesini temennisiyle tüm KIRŞEHİRLİLERİN Kurban Bayramını en içten duygularımızla kutluyoruz.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku