Güncel

KIRŞEHİR MEMLEKETGAZETESİ 43 YAŞINDA!

KIRŞEHİR MEMLEKETGAZETESİ 43 YAŞINDA!

13 Nisan 2020 16:01
-A

+A

 

 
14 Nisan 1977 yılında yayın hayatına başlayan ve KIRŞEHİR'İN en eski ve köklü gazetelerinden biri olan Kırşehir Memleket Gazetesi, 43 yıldır Kırşehir halkına doğru, dürüst ve tarafsız haberleriyle okurlarına hizmet veriyor.
 Kırşehir’in öncü ve köklü kuruluşlarından Kırşehir Memleket Gazetesi 43’üncü kuruluş yıldönümünü kutluyor. Kırşehir Memleket Gazetesi bugün kuruluşunun 42 yılını geride bırakıyor ve 43 yaşından gün alıyor.  14 Nisan 1977 yılında yayın hayatına başlayan gazetemiz Kırşehir Memleket, okurlarının sevgi ve takdiriyle bugün yılların huzur ve gururunu yaşıyor. Kırşehir Memleket Gazeteniz Kırşehir’in başarısıdır. Kırşehir’e ilk ofset baskı tesislerini getirerek yolculuğumuz bugün gazete, haber sitesi, web ve internet yayıncılık ile devam ediyor. Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Yayın Grubu, 43. yılında da kurucumuz emekli öğretmen İlyas Sürmeli ile yola çıkarken belirlediği hedefe yenilikçi, dinamik, cesur gazetecilik rotasında ilerliyor.
Kırşehir Memleket Gazetesi olarak başarıya inancımızı hiç kaybetmeyerek çıktığımız yolda siz okurlarımızla birlikte bugün bir yaş daha büyüdük. 
            Bundan 43 yıl önce yayın hayatına başlayan Kırşehir Memleket Gazetesi, kuruluşundan bu yana Kırşehir’imizin her karışının nabzını tuttuk. Haberlerimizle Kırşehir halkına farklı bakış açıları sunduk. Kurucumuz Ulu Çınar İlyas Sürmeli ile çıktığımız bu meşakkatli yolda dinamik, cesur gazetecilik çizgisinden hiç çıkmadık. İlk günkü rotamızda hep emin adımlarla ilerlemeye devam ettik.
Kırşehir Memleket Gazetesi olarak haberlerimizi gerçekleştirirken başta  siyasi partilere olmak üzere tüm kesimlere tarafsız kalarak objektif yayın anlayışımızla doğru ve ilkeli habercilikten asla ödün vermedik. Gazetemizi bu günlere taşıyan başta okurlarımız olmak üzere her aşamasında emeği geçen tüm çalışanları ve emek sarf etmiş herkesi kutluyor, yeni yaşımızın Kırşehir adına hayırlar getirmesini diliyoruz. (SEVGİ ER)
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku