Güncel

Kırşehir MHP Belediye Başkanı Doç. Dr. Onur KÖKSAL, 1 NİSAN SABAHI GÜZEL OLACAK

 Kırşehir MHP Belediye Başkanı Doç. Dr. Onur KÖKSAL, 1 NİSAN SABAHI GÜZEL OLACAK

22 Şubat 2019 07:05
-A

+A

Kurum ziyaretlerine devam eden Kırşehir MHP Belediye Başkanı Doç. Dr. Onur KÖKSAL Sosyal Güvenlik Kurumu yönetici ve çalışanlarıyla bir araya  geldi. 1 Nisan sabahı Kırşehir’imizin güzel bir güne uyanacağını ve belediye başkanlığı süresince devletimizin bütün kurumlarıyla işbirliği içerisinde şehrimizi geliştireceklerini söyledi. Ayrıca kurumlarımızla istişare kültürünü geliştirerek ben yaptım oldu düşüncesinde olmayacağını ifade etti.
ESNAF ZİYARETLERİ
Esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam eden MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL; projelerle oluşacak 20 bin istihdamın ticari hayatı canlandıracağını ve ekonomiyi rahatlayacağını vurguladı. Ahi esnafının her zaman yanında olacağını ve bu şehri birlikte yöneteceklerini söyledi. Görmüş olduğu ilgiden ve almış olduğu destek sözünden mutlu olan KÖKSAL, 1 Nisan sabahı güzel olacak dedi.
ÇÖZÜM TEMEL LİSESİ ZİYARETİ
Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL, şehrimizde eğitim öğretim hizmetleri veren Çözüm Temel Lisesini ziyaret etti. Geleceğimizin teminatı gençlerimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimizden şehrin emanetini istedi. Gördüğü ilgi ve alakadan güç alan KÖKSAL, bir eğitimci olarak, eğitimcilere daima destek olacağına söz verdi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku