Güncel

KIRŞEHİR MHP TEŞKİLATIN’DAN BİR DİZİ ZİYARET

KIRŞEHİR MHP TEŞKİLATIN’DAN BİR DİZİ ZİYARET

9 Şubat 2019 07:22
-A

+A


     31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında  Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur KOKSAL, İl Başkanı Arif KILIÇ ve Kadın Kolları Başkanı Fatma AKDEMİR'in de katıldığı MHP Kırşehir Teşkilatı ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.  Ziyaretler kapsamında ilk olarak  Mülkiye Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktayken 14 Mayıs 2018 tarihinde şehrimize vali olarak atanan İbrahim Akın'ı ziyaret ederek , İlimizinde Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Yolları gibi pek çok konuda fikir alışverişinde bulunuldu. Milliyetçi Hareket Partisi olarak üzerlerine düşen görevlere  her zaman hazır olduklarını belirttiler.
MHP Kırşehir teşkilatının Vali Akın'ın ziyaretinin ardından MHP teşkilatı 
            Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL, İl Başkanı Arif KILIÇ ve Kadın Kolları Başkanı Fatma AKDEMİR ve beraberindeki heyet Kırşehir il sağlık birimlerinden İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Laboratuvarı, 112 Komuta merkezi ve İl Ambulans Servisini ziyaret ederek çalışmaları ve sorunları hakkında bilgiler aldılar. Ardından MHP Kırşehir teşkilatı
            Belediye Başkanı Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL ve İl Başkanı Arif KILIÇ; Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyaret esnasında "Tarım ve Hayvancılık Şehri Kırşehir" sözü tekrarlanarak projeler hakkında bilgi verildi.  
31 Mart yerel seçim ziyaretleri kapsamında  MHP Kırşehir teşkilatının birim ve esnafları ziyaretleri devam edeceği belirtildi.
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku