Güncel

Kırşehir Murakıbı Cuma Ali Yılmaz’a veda programı düzenlendi

Kırşehir Murakıbı Cuma Ali Yılmaz’a veda programı düzenlendi

21 Ağustos 2019 07:48
-A

+A

Şanlıurfa Müftülüğü Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürlüğüne Atanan Kırşehir Murakıbı Cuma Ali Yılmaz’a veda programı düzenlendi.
Dört yıldır Kırşehir il Müftülüğünde Murakıp olarak gören yapan Cum Ali Yılmaz’ın Şanlıurfa Müftülüğü Hac ve Umre Hizmetleri müdürlüğüne atanması sebebiyle İlimiz Müftülüğünce uğurlama uğurlama programı düzenlendi . Programda konuşan İl Müftü Vekili Hasan Hüseyin ARSLANTÜRK , "Cuma Ali Yılmaz bey buradan hoş bir sada ile ayrılıyor.Hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor ,yeni görevinde başarılar diliyoruz. İnanıyorum ki başarılı bir hizmet ortaya koyacaktır. Uyumlu bir şahsiyete sahip olması, kendisi için önemli bir özellik. Yeni görevinde ve görev yerinde bu yönü ,hizmette verimli ve başarılı olmasına katkı sağlayacaktır. 780.000 km² vatan sattı bizim için hizmet alanıdır. Buradaki  hizmeti bugün itibariyle  tamamlanmış oldu. İnşallah gittiği yerde sağlık ve afiyet üzere nice başarılı hizmetlere imza atacaktır.
Veda  eden Cuma Ali Yılmaz da konuşmasında, huzurlu bir ortamda görev yaptığını ,bunun kendilerini iyi motive ettiğini ,ciddi bir sıkıntıyla karşılaşmadıklarını ,herkese hakkını helal ettiğini belirterek helallik istedi.
Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Allah sıhhat ve afiyet üzere başarılı ve bereketli hizmetlere vesile kılsın." dedi.
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku