Güncel

Kırşehir Öğretmenevi, DSİ ve Polis Evleri sağlık çalışanlarına tahsis edildi

Kırşehir Öğretmenevi, DSİ ve Polis Evleri sağlık çalışanlarına  tahsis edildi

26 Mart 2020 12:12
-A

+A

 

Kırşehir Öğretmenevi, DSİ ve Polis Evleri sağlık çalışanlarına tahsis edildi. Uygulama ile hastanelere yakın olan yerlerde doktorların dinlenmesi ve aciliyet durumunda hastaneye ulaşmaları amaçlanıyor. 
Sağlık çalışanlarının koronavirüsle mücadelesi devam ediyor. Kırşehir Öğretmenevi, DSİ ve Polis Evleri sağlık çalışanlarına tahsis edildi. Sağlık çalışanları buralarda  istirahat edip  yine acil ihtiyaç halinde de hastaneye dönebilecekler. 
Sağlık Sen Kırşehir Şube Başkanlığının  girişimleri ile Kırşehir Öğretmenevi, DSİ ve Polis Evleri Sağlık Çalışanlarına  tahsis edildi.
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin YÜCESAN  yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
Kırşehir  sağlık tesislerinde COVID-19 tedbirleri kapsamında İntaniye, Yoğunbakım ve Acil Servis görevli sağlık çalışanlarının kullanabileceği odalar tahsis edilmiştir. Sağlık Çalışanlarımıza bu desteği veren başta Kırşehir Valisi  İbrahim AKIN olmak üzere Kırşehir Milletvekili Mustafa KENDİRLİ, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali BULUT, İl Milli Eğitim Müdürü  Şevket KARADENİZ, İl Emniyet Müdürü Murat TÜRESİN ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.dedi. (FİLİZ ÖZ)
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku