Güncel

KIRŞEHİR ÖZEL MUSA GÜL HASTANESİ SAHİBİ MUSA GÜL ;KIRŞEHİR’DE SAĞLIK ALANINDA HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK

KIRŞEHİR ÖZEL MUSA GÜL HASTANESİ  SAHİBİ MUSA GÜL ;KIRŞEHİR’DE SAĞLIK ALANINDA HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK

1 Temmuz 2021 15:48
-A

+A

         Kırşehir’de sağlık alanında  çığır açılıyor. Kırşehir Özel Musa Gül Hastanesi  sahibi Musa Gül, ilimize kazandırılan yeni bir hastane ile Kırşehir halkına hizmet için basın mensupları ile bir araya gelerek  basın açıklamasında bulundu.
         Aslen Kırşehir Yağmurlu Kale köylü olan  Musa Gül, konuşmasında şu açıklamalarda bulundu.
Gül; Uzun bir süre yurt dışında  ikametgah edip  yıllardır yaptığı yatırımlarım memleketim Kırşehir’de değerlendirmek buradayız. Yurt dışında bir çok sektörde yer alıp elde ettiğim karlar ile aradan geçen süreç içerisinde şimdi doğup büyüdüğüm şehirde hizmet zamanı deyip buraya gelerek  başlangıç olarak  yeni bir hastane açılışı ile yapacağımız bir çok iş alanı için ilk adımımızı atmış bulunuyoruz.
Sağlık sektöründe ki bir çok eksiklik nedeni  yurt dışından geldiğimde ailemi  Kayseri veya Ankara’ya götürmek zorunda kalıyordum . Ben istiyordum ki kendi ilimde vatandaşlarımız   farklı illere gidip sağlığı için bir çok zorluklardan geçmesin benim geçmişte yaşadığım sıkıntıları  sonlandırmak için  sağlık sektöründe  yer aldık ve hizmetlerimiz durmayacaktır memleketim için ne gerekiyor ise  yapmaya da hazırım.
          Durumu iyi olan  vatandaşımız   daha büyük bir hastanelere gidip kendilerini tedavi ettirme durumu var peki gidemeyen halkımız ne yapacak  düşüncesi ile en iyi sağlık çalışanlarımız ile Özel Musa Gül Hastanesini açtık.
          Gül; benim derdim para kazanmak değil 65 yaşımdan sonra  böyle bir çabam olmaz ben  yeni açılan hastanemiz için 20 tirilyona mal oldu. Ben 20 tirilyonu ne zaman kazanacağım 50 ve 60 tl muane ücreti ile 65 yaşından sonra 20 tirilyonu  yiyeceğim . Göreceğimi gördüm yaşayacağımı yaşadım  artık memlekete hizmet zamanı .10 milyon lira alacağımız var ben bu miktarı  şehrimize dağıtsam  ekonomisine can suyu olur  hastane açtığımızda ise  medikalimiz eczanemiz taksicimizin de işleri açılacak yani bir hastanenin bir çok sektörde  faydası olacak ve ekonomiyi geçici değil süreklilik olarak ayakta da tutmuş olacağız.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku