Güncel

Kırşehir Sağlı-Sen, İl Divan Toplantısına katıldı

Kırşehir Sağlı-Sen, İl Divan Toplantısına katıldı

29 Ocak 2020 07:15
-A

+A


            Memur-Sen konfederasyonuna bağlı Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanlığının düzenlediği İl Divan Toplantısı Nevşehir'de Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapıldı. Sendika yöneticileriyle, üyelerinin katıldıkları ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde  bulunulan toplantıya Kırşehir Sağlık-Sen ekibi de katılım sağladı. Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı toplantı verimli geçti.
            Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi  tarafından "Hafta Sonu Gerçekleşen Nevşehir Sağlık-Sen Şube Başkanlığının düzenlemiş olduğu İl Divan Toplantısına, Şube Başkanımız Yasin Yücesan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile katıldık. Şube Başkanımız Hakan Gündüzpolat ve Yönetim Kuruluna teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz." ifadelerinde bulunuldu.
            AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Sağlık-Sen Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat ve sendika yöneticileriyle, üyelerinin katıldıkları toplantıda gündeme ilişkin değerlendirmelerde de bulunuldu.
            Başkan Gündüzpolat, “Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Yücel Menekşe ve Nevşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Rasim Arı beylerin katılımıyla gerçekleşen divan toplantımızı gerçekleştirdik. Katılımlarından dolayı Vekilimiz Yücel Menekşe ve Belediye başkan adayımız Rasim Arı beylere tüm delege ve temsilci arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku