Güncel

Kırşehir Sağlık-Sen'den, sağlık çalışanlarına anlamı ziyaret

Kırşehir Sağlık-Sen'den, sağlık çalışanlarına anlamı ziyaret

9 Mart 2021 14:37
-A

+A

         Kırşehir Sağlık-Sen, sağlık çalışanlarına moral ve motisyon amaçlı ziyaretlerine devam ediyor.  Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, sağlık çalışanlarını destek olarak, sendika çalışmlarını sürdüyor. İlimizde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile birçok ziyaret gerçekleştirilerek, kadın çalışanların günü kutlandı. Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ve yönetim kurulu üyeleri ilimiz sağlık çalışanlarını bu anlamlı günde unutmadı.
        Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan Yönetim Kurulu Üyesi Alper Uzun ile birlikte Toplum Sağlığı Merkezleri ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kadın sağlık çalışanlarına karanfil hediye ederek günlerini kutladılar.
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI
        8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan,  İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Destek Hizmetleri Başkanı Yunus Dağ, Başkan Yardımcıları Dr. Sadettin Doğangün, Dr. Deniz Torun, Ertan Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanlığı Temsilcileri, İşyeri Temsilcileri ve Kadın Çalışanları katılımıyla Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğüne düzenlenen etkinlik ile kadın çalışanların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlanarak karanfil dağıtıldı.
KADEM'İN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI      
       Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Kadir Turpçu, Erdal Sevimli ve Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Buse Ülger ile KADEM'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Cacabey Meydanı'na açmış olduğu standı ziyaret ederek Kadınlar Günü'nü kutladılar.
ŞEHİT POLİS HAYRETTİN YILMAZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNDE KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI
       Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizde Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan Yönetim Kurulu Üyelerimiz Recep Kadir Turpçu, Erdal Sevimli ve İşyeri Temsilcimiz Selma Şahin ile birlikte kadın sağlık çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak karanfil dağıttılar.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku