Güncel

KIRŞEHİR SAĞLIK-SEN İL DİVAN-TEŞKİLAT TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

KIRŞEHİR SAĞLIK-SEN İL DİVAN-TEŞKİLAT TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

14 Kasım 2019 08:00
-A

+A


Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi İl Divan-Teskilat Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunları ve talepleri gündeme alınarak, sendikal mücadelelerinin artarak devam edeceğini belirtti.
Sendikal mücadelenin temsil edildiği toplantıda, alınan ve uygulanan kararlarda adil ve adaletli olunacağı, adaleti talep ederek, adaletin teklif edileceği, gayelerinin hem erdemli olmak hem de erdemli kişileri yetiştirmek olduğu, teşkilat olarak kaynaşabilmenin önemi,  ideal bir toplumu meydana getirmek için gerekli erdemleri hayata geçirmek suretiyle birlikte uyum içinde çalışan, kötülükleri kaldırıp, iyilikleri kazanmak üzere iş birliği yapabilen insanlar olmayı amaçlanması gerektiği üzerinde duruldu.
Konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Sağlık-Sen Kırşehir Başkanı Yasin Yücesan, öze dönüş hareketiyle birlikte birlikteliğin fitilini ateşlediklerini ifade etti. Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası olarak, camia olarak el ele verip, birlikte yürümeleri gerektiğini belirten Başkan Yücesan, Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi’nin bu amaçla yoluna devam ettiğini söyledi.
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan şu açıklamalarda bulundu:
"Kırşehir Sağlık-Sen Şubemiz tarafından Sendika binamızda düzenlenen İl Divan-Teşkilat Toplantımıza katılan Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Abdülaziz ASLAN ve Şemsettin KARADOĞAN başkanlarımıza, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza, temsilcilerimize ve delege arkadaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. Biz güçlü ve büyük bir aileyiz."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku