Güncel

KIRŞEHİR SAĞLIK-SEN'İN GENEL KURULU PAZAR GÜNÜ

KIRŞEHİR SAĞLIK-SEN'İN GENEL KURULU PAZAR GÜNÜ

2 Kasım 2018 07:53
-A

+A

 

Kırşehir Sağlık-Sen Şubesi’nin 5’nci olağan genel kurulu 4 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek.
Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu’nda 4 Kasım Pazar günü 08.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek genel kurul açılış ve divan teşekkülü ile başlayacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Şube Başkanı Yasin Yücesan bir konuşma yapacak. Faaliyet, denetim ve mali raporların okunmasının ardından dile temennilere geçilecek. Seçimlerle genel kurul sona erecek. Kırşehir Sağlık-Sen Şube başkanlığı seçiminde Yasin Yücesan'ın  şansının yüksek olması ve başkanlık için kesin gözüyle bakılıyor.
 Sağlık-Sen Şube Başkanı Yücesan, 4 Kasım’da 5. Olağan kongreden birlik ve beraberlik içinde daha da güçlenerek çıkacaklarını belirterek, “Mart ayı sonunda olağanüstü genel kurulda şahsıma güven duyarak bu göreve getiren tüm sağlık çalışanı delegelerimize teşekkür ediyorum. Bu ay seçimlerde oy kullanmaya hak kazanan delegelerimizi belirledik. İki arkadaşımla birlikte delege seçimlerine gittik. En yakın rakibime karşı 48’e 63’lük bir üstünlük sağladık. Şimdi genel kurula gidiyoruz. Bu seçimde de delegelerimizin desteğiyle yine başarıyla çıkacağımıza inanıyorum. Yeni dönemde de birleştirici, ayrımcılık yapmayan bir sendika olacağız. Birlik ve beraberlik içinde kimseyi ötekileştirmeden, tüm sağlık çalışanlarımıza 24 saat hizmet edeceğiz.
 Seçim çalışmalarımız sırasında sık sık vurguladığım gibi ben değil, biz olacağız. Delegelerimizin bizlere duyduğu bu güvenle seçimden yüzümüzün akıyla çıkacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku