Güncel

Kırşehir Sağlık-Sen Kazanımlarımla Durmadan Devam Edecek...

Kırşehir Sağlık-Sen Kazanımlarımla Durmadan Devam Edecek...

11 Şubat 2020 16:13
-A

+A


 
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan döner sermaye dağıtım oranı teklifinin onaylandığını müjdeledi.
 Sağlık-Sen bünyesinde oluşturulan çalışma gruplarının faaliyetleri aralıksız devam ediyor. Sağlık-Sen Döner Sermaye Komisyonu, hizmet kolu içerisinde bulunan döner sermayeli kurum ve kuruluşların ilgili mevzuatlarını tetkik ederek çözüm için girişimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
"Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının haklarını her alanda korumak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Çalışanların mali ve özlük haklarını savunmanın öncelikli gündemimizdir. Bizlere yetkiyi vererek komisyonda görev almamıza vesile olan bütün sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız aralıksız devam ediyor.
Değerli Sağlık Çalışanlarımızla 1 Ay Öncesinde Sağlık-Sen'in Girişimiyle Döner Sermaye Yönetmeliğinin 5. Maddesine Göre Dağıtım Oranı 2019 Yılı için %32-42 Olarak Belirlenmiş Ve Buna İstinaden Dağıtılmıştı. 2020 Yılı İçin Sağlık-Sen'in Girişimiyle Bu Oran %46 Olarak Tarafımızdan Teklif Edilmiştir. Teklifimiz Sayın İl Sağlık Müdürümüz ve Hastane Döner sermaye Komisyonu Tarafından onaylanmıştır. Hepimize Hayırlı Olması Dileğiyle. Kırşehir Sağlık-Sen kazanımlarımla durmadan devam edecektir."
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku