Güncel

KIRŞEHİR SMMMO BAŞKANI, YOZGAT’TA SMMMO BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

KIRŞEHİR SMMMO BAŞKANI, YOZGAT’TA SMMMO BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

11 Ağustos 2020 16:02
-A

+A

Türkiye'nin dört bir yanından Yozgat'a gelen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) başkanları Yozgat'ı gezdiler.

Konya, Kırşehir, Aksaray, Kırıkkale, Kayseri, Bilecik, Konya ve Kütahya illerinde faaliyet gösteren SMMMO başkanları, geleneksek buluşmalarını bu sefer Yozgat'ta gerçekleştirdi.
Yozgat SMMMO Başkanı Ahmet Bulut, başkanları Yozgat'ta ağırlamaktan dolayı duyduklarını memnuniyeti dile getirerek, " Dostluk mesafe tanımaz. Sevdikleriniz sizden kilometrelerce uzakta olsa da yalnız değilsinizdir şu hayatta. Türkiye'nin her bir tarafından gelip, Yozgat mali müşavirler odamızı ziyaret eden, Aksaray SMMMO Başkanı Abdurrahman Özkan,
Kırıkkale SMMMO Başkanı Ferman Aldemir, Konya SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi ve önceki dönem oda başkanı Seyit Faruk Özselek, Kırşehir SMMMO Başkanı Özgür Albayrak, Kayseri SMMMO önceki dönem oda başkanı Anfer Yılmaz, Kayseri Meslektaşlarımızdan İsa Ferah, Çankırı SMMMO başkanı Hüseyin YAKAR, Bilecik SMMMO Önceki dönem Başkanı Süleyman Kıral, Konya SMMMO Önceki dönem Sekreteri Süleyman Erçik, Kütahya SMMMO yönetim kurulu üyesi Ahmet Bülbül, Kütahya SMMM Odası Başkanı Halil Hamzaoğlu'na nezaket ziyaretleri için şahsım ve meslektaşlarım adına teşekkür ederim" dedi.
Yozgat'ın tarihi ve kültürel yerlerini Oda Başkanlarına gezdirip tanıtan Bulut," Ve ayrıca Mesleğimiz hakkında fikir alış verişinde bulunduk. SMMMO Başkanlarına ilimizi ziyaretleri için teşekkür ederim. Başkanların odamızı ziyaret etmesi ve görüş alışverişinde bulunmamız bizleri mutlu etmiştir. Tüm başkanlarımıza odamız ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum." dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku