Güncel

Kırşehirli Genç Ahiler çalışma hayatı ile tanışıyor

Kırşehirli Genç Ahiler çalışma hayatı ile tanışıyor

1 Haziran 2019 07:12
-A

+A


Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) tarafından Oda bünyesinde imzalanan protokol çerçevesinde Kırşehir Mesleki Eğitimi Güçlendirme Projesi kapsamında yaz döneminde öğrencilerin bilgi ve deneyimlerden yararlanabilmeleri açısından yanında öğrenci çalıştırmak isteyen üyelerine stajyer talebi duyurusunda bulunuldu. Oda tarafından yapılan duyuruda şunlar kaydedildi:
"Sayın Üyemiz Mesleki Gelişim açısından ilimiz merkez ilçede bulunan ortaokulların 8.sınıf ve liselerin 9 ve 10. sınıflarında bulunan gençlerin meslek örgütleri yardımı ile erken dönemde çalışma hayatı ile buluşturulması hedeflenmektedir.
Gerek mesleklerin tanınması gerekse öğrencilerin mesleki çalışma şartları ile daha erken yaşlarda tanışmasını amaçlayan proje ile Kırşehir de bulunan ilgili okulların gönüllük esasına göre yaz döneminde (Temmuz – Ağustos ayların da) uygun esnafın yanında çalışabilmelerinin önü açılacaktır.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü , Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ve (Odamız) Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından imzalanan protokol çerçevesinde yaz döneminde sizlerin bilgi ve deneyimlerinden öğrencilerimizin yararlanabilmeleri açısından yanında öğrenci çalıştırmak isteyen üyelerimizin stajyer talebi ile ilgili odamıza kayıt olmaları önemle rica olunur."


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku