Güncel

Kırşehirli Halil Özaslan ‘ÖLÜM TUZAĞI’ Filminde rol aldı

Kırşehirli Halil Özaslan ‘ÖLÜM TUZAĞI’ Filminde  rol aldı

20 Kasım 2020 16:19
-A

+A

‘ÖLÜM TUZAĞI’NIN OYUNCU KADROSUNDA KIRŞEHİRLİ OYUNCU DA YER ALDI

Samsun’un Atakum ilçesinde çekimleri yapılan ‘Ölüm Tuzağı’ isimli sinema filminde Kırşehirli Halil Özaslan’da yer aldı.
Samsun’un Atakum ilçesinde çekimleri yapılan ‘Ölüm Tuzağı’ isimli sinema filminde Yeşilçam’ın Coşkun Göğen, Tuncay Akca, Adnan Karabacak’ın gibi oyuncuların yer aldığı sinema filminde Kırşehirli Halil Özaslan’da rol aldı.
Eski Türk halk müziği sanatçısı İsmail Uyanık ve ortaklarından Şahin Saydereli’nin sahibi olduğu İON Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dram/aksiyon türündeki Ölüm Tuzağı isimli filmin çekimleri Atakum ilçesi Özeren Mahallesi’nde yapıldı.
Yönetmenliğini Esat Şekeroğlu’nun üstlendiği film için ünlü oyuncular Samsun’a geldi.
 Filmin oyuncu kadrosunda Yeşilçam’dan aşina olunan Coşkun Göğen, Tuncay Akça, Adnan Karabacak’ın yanı sıra Ferdi Ak ve İsa Şahin gibi isimler de yer aldı.
Ölüm Tuzağı adlı sinema filminde ‘Fatih’ adlı rolünde oynadığını belirten Özaslan,”Ölüm Tuzağı filminin konusu dram ve aksiyon üzerine yazılmış bir senaryo. Sinema filmindeki bu başrolde Coşkun Güven, Mehmet Aras ağırlıklı çekildi. Köye bir baraj yapılacak. Coşkun Güven zengin rolünde. Köye arsa toplamaya geliyor. Arsasını vermeyen kişileri tehdit ederek almaya çalışıyor. Ben de Fatih rolündeyim.Fatih, köydeki iki esnaftan birisi Bütün köylü arsasını vermeye çalışırken Fatih karşı çıkıyor. Arsasını vermek istemiyor. Köylüleri bir araya toplayıp korkmayalım, vermeyin gibi insanları dolduruşa getirerek kendini güçlü tutan bir karakter”dedi.
Özaslan, filmin Şubat veya Mart ayında vizyona gireceğini söyledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku