Güncel

Kırşehirli Yazar Avrupa’ya Açıldı

Kırşehirli Yazar Avrupa’ya Açıldı

6 Ağustos 2020 16:45
-A

+A

Kırşehirli Gazeteci ve Yazar Aykut Baş’ın ikinci kitabı 21. Yüzyıl Hafiyesi “Pişmandar” yurt dışında da satışa sunuldu. Yazar Aykut Baş’ın Temmuz 2020’de Cinius Yayınları tarafından yayımlanan ikinci kitabı, Avrupa’daki okurlarında beğenisine sunuldu.

Türkiye genelinde onlarca kitapevinde satışa sunulan 21. Yüzyıl Hafiyesi “Pişmandar” ,polisiye roman severlerin ilgisini görüyor. Yayın evi tarafından Temmuz ayının ilk günlerde satışa sunulan kitap hali hazırda 55 farklı kitap evinde ve web sitesinde satışa sunulmuş durumda.
Avrupa’daki okurlar içinde önemli kitap sitelerinde satışta!
Türkiye genelinde birçok sitede indirimli olarak satışa sunulan kitap, Avrupa’ya yönelik platformlarda da satışa sunuldu. Kitap Yurdu, İdefix, D&R ve Amazon gibi önemli noktalarda satışa sunulan kitap Avrupa’daki okurlar içinde doğrudan satın alabilecekleri önemli noktalarda satışa sunuldu. Aykut Baş’ın ikinci kitabı 21. Yüzyıl Hafiyesi “Pişmandar” 7 Euro ile 3 Euroarasında değişen fiyatlarla Avrupa’da da satışa çıkmış durumda.  Kitabın satıldığı tüm noktalar yazar Aykut Baş’ın kişisel web sitesinde de yer alıyor.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku