Spor

Kırşehirliler sizi seviyor , sizler de Kırşehir’i sevin

Boşanmalar, intiharlar ve ölümler olursa bunun sorumlusu kim olacak

Kırşehirliler  sizi seviyor ,  sizler de Kırşehir’i  sevin

24 Kasım 2014 08:47
-A

+A

Bundan sonra Kırşehir’in adı duyulmasın, reklamı yapılmasın mı?
Büyük Türkiye’nin Cumhurbaşkanı  Recep  Tayip Erdoğan, Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Kırşehir Valisi Necati Şentürk, İktidarın Milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye sesleniyoruz.
         Geçmişte Kırşehirspor yönetimine dönemin valisi, belediye başkanlarının ricaları ve önerileriyle yüzlerce kişi amaçlarının devlet büyüklerine inanıp ve güvenip şehirlerin takımı Kırşehirspor’u Türkiye Profesyonel Liginde başarılı bir şekilde mücadele etmesini sağladı. Kırşehir’in adını Türkiye’nin dört bir yanına duyurmuşlardı.
         Toprağına, suyuna kurban olduğum deyip, memleketin takımına sahip çıkmışlardır. Bu fedakarlığın karşılığı icra takibi ve vergi olmamalıydı. Son günlerde ülkemizde ve şehrimizde huzura ve birlikteliğe oldukça ihtiyaç varken, namuslu ve şehrin akil insanları olan bu fedakar insanlara sahip çıkmak Kırşehirlilere yapılacak en iyi hizmettir. Bu sıkıntılı icra takibinden sonra dönemin Kırşehirspor yönetiminde görev almış kişiler içerisinde kalp krizi geçirenler, bunalıma girenler ailesiyle huzuru bozulan inanların günahı ne?
         Kırşehirspor’un borcu yüzünden intihar, ölüm, boşanma ve aile düzeni bozulduğunda, yuvalar yıkıldığında vicdanlar rahat olacak mı?
Bu şehir bizim, bu insanlar bizim insanlarımız biz birlikte Kırşehir isek, bu şehrin valisi, milletvekilleri, belediye başkanı ve AK Parti İl Başkanı bu şehrin kanayan yarası  ve en büyük sorunu olan huzursuzluğa son vermelidirler. Büyük devlet adamları ve yöneticilikte sorun çözmekle olur Sayın Cumhurbaşkanım, Sayın Başbakanım Kırşehir’deki huzursuzluğa son vermenizi bir Kırşehirli olarak istiyoruz. Dönemin Kırşehirspor borcunun icra takibinden sonra bu şehirde istihdam yaratan esnaf teşkilatının en önemli odalarından biri olan Kırşehir sevdalısı Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Mustafa Genç bu olaylardan sonra sağlığı bozularak kalp krizi geçirmiştir. Bu sorunun Kırşehir’de dönemin Kırşehirspor yönetiminin üzerinde ne kadar bir baskı olduğunun son resmidir.
         Ahilik Kardeşlik ise Ahiliğin Başkenti Kırşehir’de bu huzursuzluğa son verilmeli, seçilmişler ve atanmışlar taşın altına ellerini koymalıdırlar, Kırşehir’deki kardeşliği bitirmeyin.
 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku