Güncel

Kırşehirliler pastırma yazının tadını çıkarıyor

Kırşehirliler pastırma  yazının tadını çıkarıyor

30 Ekim 2018 07:54
-A

+A

 
Sonbaharın son günlerinin yaşandığı bu günlerde, pastırma sıcaklarının uzamasını da fırsat bilen Kırşehirliler, Cacabey Meydanını , mesire alanları ve parkları doldurdu.
Dört mevsim ayrı bir renk ve güzellikle konuklarını karşılayan parklar ve eğlence alanları, havaların soğumasıyla birlikte sarararak dökülen yapraklar arasında Kırşehir'de, aileleri ve arkadaşlarıyla bir araya gelerek huzurlu bir hafta sonu geçirdiler. Sararan yapraklar arasında yaşanan mutluluklar, çekilen fotoğraflarda ölümsüzleşti. Her yaştan insanın rahatça eğlenip dinlenme imkanının sunulduğu Kırşehir Kent Park ve piknik alanlarında güneşin tadını çıkaran vatandaşlar güzel bir hafta sonu geçirdi. Çoğunluğunu ihtiyarların oluşturdukları kalabalıkta güneşin tadını doyasıya çıkardılar. 
Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle park ve bahçelere akın eden Kırşehirliler  pastırma yazının keyfini çıkarıyor.
Türkiye'nin bazı bölgelerinde  yağış ve soğuk hava etkili olurken 
Bu sene Kırşehir'de  hava sıcaklığının mevsim normalleri üzerinde seyrettiğini belirten vatandaşlar, “29 şuanda yağış yok  ve hava güneşli. 22 dereceye yakın bir sıcak hava var. Pastırma sıcaklarının son günleri.” diye konuştular.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku