Güncel

KIRŞEHİRLİLER VAKFI GENEL BAŞKANI SEVİLAY ASLAN’dan KIRŞEHİR ZİYARETİ

KIRŞEHİRLİLER VAKFI GENEL BAŞKANI SEVİLAY ASLAN’dan KIRŞEHİR ZİYARETİ

7 Nisan 2021 17:08
-A

+A

        Kırşehirliler Vakfı Genel Başkanı Sevilay Aslan ve yönetimi Kırşehir’de bir dizi ziyaret gerçekleştirerek  görüş alışverişinde bulundu. Çiçeği burnunda Başkan Aslan kendisine verilen destekten dolayı teşekkürlerini sundu.
        Aslan, Kırşehir ziyaretinde ilk Vali İbrahin Akın’a olan ziyaretin ardından , TSO Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Yılmaz, Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve bir çok kurum ve  belediye ziyaretinin ardından  çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
       Kırşehirliler Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sevilay Aslan ve Yönetim Kurulu’ndan, TSO Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Yılmaz ziyaret.Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Yılmaz, Kırşehirliler Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sevilay Aslan ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi.Kırşehirliler Vakfı Genel Başkanı Sevilay Aslan ve yönetimi Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret etti.Kırşehirliler Vakfı Başkanlığı görevine seçilen Sevilay Aslan Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk’ü ziyaret etti. Gündeme dair konuların görüşüldüğü ziyarette Kırşehir esnaflarının sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişi yapıldı. Aslan, 2021 yılının Ahi Evran yılı seçilmesinden memnuniyet duyduklarını dile getirerek bu yıl yapılacak etkinlikler hakkında da bilgiler aldı. Öztürk, görevine yeni başlayan Aslan’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Ahiliğin simgesi olan Ahilik Heykeli hediye etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

İCRADAN SATILIK 4+1 DAİRE!

İCRADAN SATILIK 4+1 DAİRE!

15:07 - 16 Nisan 2021

İNŞAAT İŞLERİ YAPTIRILACAK

İNŞAAT İŞLERİ YAPTIRILACAK

15:01 - 16 Nisan 2021

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

14:51 - 16 Nisan 2021

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

14:51 - 16 Nisan 2021

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku