Güncel

Kırşehirspor’dan Bahçeci’ye plaket

Kırşehirsporumuzu seviyoruz başarılı olmasını istiyoruz. Herkes istiyor ki Kırşehirspor başarılı olsun, bir üst lige çıksın ama hiç kimse para vermek istemiyor. Herkes gönlünden geldiği kadar bağış yapsa, yada sigara parası kadar katkı sağlasalar iyi kötü bir şeylere merhem olur diye düşünüyorum.

Kırşehirspor’dan Bahçeci’ye plaket

7 Kasım 2014 07:40
-A

+A

Kırşehirspor Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi ziyaret ederek takıma verdiği destek dolayı plaket takdim etti.
Başkan Bahçeci de, “Plaket takdiminde Kırşehirsporumuzu seviyoruz başarılı olmasını istiyoruz. Kırşehir’imizin potansiyel kapasitesi belli maddi açıdan. Biz bütün imkanlarımızı zorlayarak Kırşehirspor’umuzu bu sezonda barınma, yeme, içme deplasman giderleri, forma, eşofman gibi bütün malzeme giderlerini karşılıyoruz. Bu da bize yıllık 250-300 bin lira gibi bir maliyet getiriyor. Şehrimizin takımına bu desteği vermekten son derece mutluyuz. Kırşehir’lilerden de destek bekliyoruz. Basın aracılığı ile Kırşehir kamuoyuna bir çağrı yapmak istiyorum. Herkes istiyor ki Kırşehirspor başarılı olsun, bir üst lige çıksın ama hiç kimse para vermek istemiyor. Bu işlerin sonuçta bir bütçesi var. Devasa bütçelerde istenmiyor. Bizim grubumuzda iki trilyon bütçesi olan takımlar var. Bizim takımda yüzbin lira ile idare etmeye çalışıyor. Biraz desteklense daha iyi duruma gelecek durumda Başkanımız, Teknik direktörümüz ve futbolcularımızda bir amatör ruh var, inanmışlık var. Profesyonelce para kazanalım diye bir dertleri yok. Kırşehirlilere çağrı yapıyoruz takımımıza biraz destek olalım. Maça gelenler bile para vermiyor. BAL liginde maç ücretsiz izleniyor. Herkes gönlünden geldiği kadar bağış yapsa, yada sigara parası kadar katkı sağlasalar iyi kötü bir şeylere merhem olur diye düşünüyorum. Sevgi ile desteklediğimiz takımı birazda madden desteklememiz lazım. Bizde Belediye olarak elimizden geldiğince bunu yapmaya çalışıyoruz. Kalıcı gelirler konusunda bir şeyler yapmak lazım, bununla ile ilgili Kent Parkımızın içerisinde cafe işletmesi gibi bir yeri Kırşehirsporumuza inşallah vereceğiz, orada bir gelir elde etsinler diye. Bu Kırşehirspor işadamlarımızın da , esnafımızın da , vatandaşımızda gücü oranında yardım etmesi lazım. Spor camiasına geçmişte bir güvensizlik oluşmuş. İnsanlar paraları vermiş ama paralar çar, çur edilmiş. İnsanların ön yargısı da var. Kırşehirspor Başkanı kendileri bir şeyler yapmaya çalışıyor ve kendi ceplerinden para veriyorlar kendilerine rahatlıkla güvenebilirler. İnşallah Rabbim sizleri bir üst lige çıkmayı nasip eder. Kırşehir’deki amatör kulüplerimize malzeme yardımız yapıyoruz beş yıldır, bu senede yapacağız” dedi.
Başkan Bahçeci’nin konuşmasının ardından Kırşehirspor Başkanı Yalçın Aydın ,Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye Kırşehirspor’a verdiği destekten dolayı plaket takdim etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku