Güncel

KOP Sosyal Proje Çağrıları WEB Toplantısıyla Tanıtıldı

KOP Sosyal Proje Çağrıları WEB Toplantısıyla Tanıtıldı

12 Şubat 2021 15:53
-A

+A

KOP İdaresinin 2021 yılı KOP Sosyal Projeler Mali Destek Çağrı Programı kapsamında hibe desteği vereceği KOP OKUYOR ve KOP SOGEP’in tanıtım toplantısı internet üzerinden gerçekleştirildi. Yoğun katılımın yaşandığı web konferansta ‘Sık Sorulan Sorular da cevap buldu.

 Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığının 2021 Yılı Mali Destek Çağrı Programı kapsamında başlattığı KOP Sosyal Projeler çağrı takvimi devam ediyor. proje.kop.gov.tr adresi üzerinden 1 Mart 2021 Pazartesi günü mesai bitimine kadar online olarak yapılabilecek başvurularda yenilikçi ve istihdam odaklı projelerin öne çıkarılması hedefleniyor.
 Aksaray, Karaman, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde ve Yozgat’tan oluşan KOP Bölgesindeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının, yerel yönetimlerin, üniversiteler ile kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşlarının proje ortağı olabileceği çağrı programlarında bu yıl; kurumlar arası iş birliğinin sağlandığı, istihdama yönelik ve hibe kullanımının sona ermesinden sonra da sürdürülebilirliği devam eden proje başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecek.
 KOPSOGEP kapsamında ‘Genç ve Kadın İstihdamı’ başlığında yapılacak başvurularda en düşük 300 Bin TL en yüksek 1 Milyon TL’ye kadar finansman desteği sağlanırken, KOP OKUYOR kapsamında ise ‘KOP Okuyor Hayal Kütüphaneleri’ başlığında en düşük 200 Bin en yüksek 500 Bin TL oranında destek sağlanacak.
 Yaşanan yoğunluk nedeniyle web konferansa katılamayan proje paydaşları, KOP İdaresinin youtube sayfasından KOP Sosyal Projeler WEB Toplantısı’ videosunu izleyebilirler.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku