Güncel

KORONAVİRÜS NEDENİYLE TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

KORONAVİRÜS NEDENİYLE TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

15 Haziran 2020 17:02
-A

+A

 

Kırşehir İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ve Akpınar Kaymakamı Furkan Korkusuz'a yapılan Covid-19 testi pozitif çıktı.
Kırşehir Emniyet Müdürü Koronavirüs Gerekçesiyle Tedavi Altına Alındı
Kırşehir İl Emniyet Müdürü Murat Türesin koronavirüs şikayetiyle hastaneye başvurdu.Türesin'in covid-19 testinin pozitif olduğu bilgisine ulaşıldı.
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü nedeniyle son günlerde 2. dalganın gelip gelmeyeceği tartışılırken Kırşehir'de şimdiden vaka sayılarında önemli bir artış meydana geldi.Gün içinde Akpınar kaymakamı Furkan Korkusuz'un ardından bir haber Kırşehir İl Emniyet Müdürü Murat Türesin'den geldi.
 KORONAVİRÜS NEDENİYLE TEDAVİ ALTINA ALINDI
 Koronavirüs şikayetleriyle hastaneye başvuran İl Emniyet Müdürü Türesin gözlem altına alındı.Covid-9 testinin pozitif çıktığı bilgisine ulaşılan Türesin Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.
 FİLYASYON ÇALIŞMASINA BAŞLANDI
 İl Emniyet Müdürü Murat Türesin'in tedaviye alınmasının ardından temaslı kişiler için filyasyon çalışmasına başlanarak test yapılmaya başlandı.Test yapılanlar arasında Emniyet Müdürlüğünde görevli mesai arkadaşlarının da olduğu iddia edildi.
Akpınar Kaymakamı'nın Covid-19 Testi Pozitif Çıktı
Akpınar Kaymakamı Furkan Korkusuz'a yapılan Covid-19 testi pozitif çıktı.
Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs tehdidi devam ediyor.1. dalganın ardından esnetilen önlemlerin ardından 2. dalganın başlayacağı iddia edilirken Kırşehir'de de son günlerde pozitif vaka sayılarında önemli bir artış yaşandı.
 AKPINAR KAYMAKAMININ TESTİ DE POZİTİF ÇIKTI
 Koronavirüs semptomları şikayetiyle hastaneye başvuran Akpınar Kaymakamı Furkan Korkusuz'a yapılan Covid-19 testi pozitif çıktı.28 yaşındaki  Korkusuz Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınırken vaka ile ilgili flyasyon çalışmalarına da başlandı.
 TEMASLI OLANLARA TEST YAPILIYOR
 Kaymakam Furkan Korkusuz'un Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından başlatılan filyasyon çalışmaları kapsamında temaslı kişilere de tedbir amaçlı olarak gözlem altına alınarak test yapılıyor
 Kırşehir İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ve Akpınar Kaymakamı Furkan Korkusuz'a
KIRŞEHİR MEMLEKET GAZETESİ OLARAK çok geçmiş olsun diyor, acil şifalar dileklerimizi iletiyoruz.
KAYNAK (KIRŞEHİR HABERTÜRK)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku