Güncel

KOSGEB Kırşehir Müdürü Demirci'ye ziyaret

KOSGEB Kırşehir Müdürü Demirci'ye ziyaret

31 Temmuz 2019 07:52
-A

+A


         Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, KOSGEB Kırşehir Müdürü Muzaffer Demirci'yi makamında ziyaret etti. Gündem konularına dair sohbet edilen ziyarette Kırşehir'de Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesine yönelik proje ve çalışmalara üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KOSGEB Kırşehir Müdürü Muzaffer Demirci, ziyaretçilerine teşekkür etti. Sıcak sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret birlikte fotoğraf çekimi ile son buldu.
Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, ziyarete dair yaptığı açıklamada şunları kaydetti: "KOSGEB Kırşehir Müdürü Muzaffer Demirci'yi makamında ziyaret ettik.  Başta kadın kooperatifçiliğinin ilimizde artırılması yönünde fikir alışverişinde bulunduğumuz sayın müdürümüze göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan teşekkür ederim."
         Kırşehir'de Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İşbirliği Protokolüne İlişkin Toplantı Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız Başkanlığında gerçekleştirilmişti.     
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığının imzalamış olduğu Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İşbirliği Protokolü toplantısında, Kadın Kooperatifçiliği ve Kırşehir'deki mevcut kooperatifler hakkında görüşülmüş olup; konuyla ilgili çalışma planları üzerinde durulmuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku