Güncel

Köy içi Yol Yapım Çalışmaları Aralıksız Devam ediyor

Köy içi Yol Yapım Çalışmaları Aralıksız Devam ediyor

17 Ocak 2020 07:35
-A

+A


Kırşehir İl Özel İdaresi 2020 yılı çalışma programları kapsamında yer alan Merkez, Mucur, Akçakent, Çiçekdağı, Kaman, Akpınar, Akçakent ilçesi köyleri köy içi yol yapım ve bakım çalışmaları devam ediyor.
İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım hizmetleri müdürlüğü 2020 yılı yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında; köy içi yol bakım ve onarım, stabilize bakım ve yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.
İl Özel İdaresi yol ve ulaşım müdürlüğü ekiplerince geçtiğimiz günlerde başlatılan yol yapım işlemleri tüm hızıyla devam ederken. bu kapsamda planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarına devam ettikleri belirten İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz; “ 2020 yılı yol yapım işlerimiz kapsamında vatandaşlarımızdan gelen talepler ve planladığımız programlar kapsamında köy içi yol yapım çalışmalarımız aralıksız devam ediyoruz. Amacımız köylerde yaşayan vatandaşlarımızın yol konusunda yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırmaktır. Bu kapsamda ekiplerimizin çok yoğun çalışması sonucu Merkez ve ilçe köylerimizin bir çok köy içi stabilize yol ve bakım çalışmalarımızı tamamlamış durumdayız, diğer ilçe ve köylerimizdeki yol yapım çalışmalarımızda planladığımız şekilde devam edecektir.” dedi.
Yol yapım çalışmaları tamamlanan Köy muhtarları ve köy sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve tüm ekiplerine yol yapımda gösterdikleri büyük gayret ve özverileri için teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku