Güncel

Köy içi Yol Yapım Çalışmaları Hızla Devam ediyor

Köy içi Yol Yapım Çalışmaları Hızla Devam ediyor

6 Mart 2020 12:41
-A

+A

 

 
İl Özel İdare Genel Sekreteri Yılmaz; “Amacımız köylerde yaşayan vatandaşlarımızın yol konusunda yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırmaktır.
 İl Özel İdaresi 2020 yılı çalışma programları kapsamında yer alan Merkez, Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Mucur ve Kaman ilçesi köyleri köy içi yol yapım ve bakım çalışmaları aralıksız devam ediyor.
 İl Özel idaresi Yol ve Ulaşım hizmetleri müdürlüğü 2020 yılı yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında; vatandaşların daha rahat ve sorunsuz kullanımı için köy içi yol bakım ve onarım, stabilize bakım ve yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.
İl özel idaresi yol ve ulaşım müdürlüğü ekiplerince geçtiğimiz aylarda başlatılan yol yapım işlemleri tüm hızıyla devam ederken. Bu kapsamda planlı ve programlı bir şekilde  yol bakım ve onarım çalışmalarına devam ettikleri belirten İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz; “ 2020 yılı yol bakın-onarım ve  yapım işlerimiz kapsamında vatandaşlarımızdan gelen talepler ve planladığımız programlar dahilinde köy içi yol yapım çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.  Amacımız köylerde yaşayan vatandaşlarımızın yol konusunda yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırmaktır. Bu kapsamda ekiplerimizin çok yoğun çalışması sonucu toplamda 35 km’lik merkez ve ilçe köylerimizin bir çok köy içi stabilize yol ve bakım çalışmalarımızı tamamlamış durumdayız, yapımı tamamlanmayan, eksik kalan diğer ilçe ve köylerimizdeki yol yapım çalışmalarımızda planladığımız şekilde koordineli olarak devam edecektir. ” dedi.
Yol yapım çalışmaları tamamlanan Köy muhtarları ve köy sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve tüm ekiplerine yol yapımda gösterdikleri büyük gayret ve özverileri için teşekkür etti.
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku