Güncel

Köy Muhtarları ile İstişareler Devam Ediyor

Köy Muhtarları ile İstişareler Devam Ediyor

15 Ocak 2020 07:53
-A

+A


İl Özel İdaresi Genel sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz, ilimizde bulunan tüm köy muhtarlarıyla istişarelere devam ediyor. Belli zamanlarda köy muhtarları ile bir araya gelerek onların istek ve görüşlerini almaya devam ediyor.
Geçtiğimiz haftalarda tüm ilçelerde ayrı ayrı gerçekleşen muhtarlar buluşmasına; AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz, İl Genel Meclis Üyeleri ile diğer yetkililer ve İlçelerin köy muhtarları katıldı.
Kaman, Çiçekdağı, Mucur, Akpınar, Akçakent ve Boztepe ilçe köy muhtarları ile belli aralıklarla bir araya gelen Özel İdare Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz bu istişare toplantılarıyla amaçlarının ortak aklı ön plana çıkararak yapılacak hizmetlerin en iyisini yapmak olduğunu belirtti.
İl Özel idaresi olarak köylere yapılacak hizmet ve çalışmaların planlı ve programlı bir şekilde yürüttüklerini, köy muhtarlarıyla istişare kültürünü bir gelenek haline getirdiklerini ve köylere hizmet etme gayelerinin her geçen gün bu toplantılar ile daha verimli ve planlı hale getirdiklerini belirten Genel Sekreterimiz Yılmaz ; “İlimizde bulunan köy muhtarlarımızla belli zamanlarda bir araya gelerek daha iyi hizmet ve yatırımlarımız için istişarelerimize devam ediyoruz. Tüm köy muhtarlarımız ile belli zamanlarda bir araya gelerek muhtarlarımızın tüm ihtiyaç ve taleplerini dinliyoruz. Birçok konuda ilimizde bulunan köylerin sorunlarını çözmüş bulunuyoruz ve bundan sonra yapılacak olan çalışma ve yatırımlarımızı muhtarlarımızla istişare ettik. Bugüne kadar muhtarlarımızla hep iletişim halinde olduk, olmaya devam ediyoruz, muhtarlarımızın köyleri ile ilgili aktardıkları sorunların çözülmesi için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti gösterdik bundan sonra da bütçe imkanları doğrultusunda göstermeye devam edeceğiz İnşallah, bundan sonra da muhtarlarımızla birlikte sürekli iş birliği ve dayanışma içinde olmaya devam edeceğiz. ”dedi.
Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz; “ İl Özel İdaresi olarak köylere yapılan hizmet ve çalışmalarımızda her zaman çok büyük destek gördüğümüz başta Valimiz Sayın İbrahim Akın’a, AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli ’ye, İl Genel Meclis Başkanımız nezdinde tüm İl Genel Meclis Üyelerimize, köylerimize yaptığımız çalışmalar da bizlere öncülük eden değerli muhtarlarımıza, Birim Müdürlerimize ve gece gündüz demeden sahada çalışan çok değerli personellerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku