Güncel

Köy ve Mahalle Muhtar Toplantıları Yapıldı

Köy ve Mahalle Muhtar Toplantıları Yapıldı

2 Temmuz 2019 07:03
-A

+A


Kaman Kaymakamı Murat Girgin, mahallelerde ve köylerde yaşayan vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dinlemek amacıyla köy muhtarlarıyla Kaymakamlığın Konferans Salonunda, mahalle muhtarlarıyla ise İlçe Emniyet Müdürlüğünde toplantı gerçekleştirdi.
Yapılan toplantılarda ilgili kurum müdürleri, vatandaşların ve muhtarın talep ve sorularına cevap verip yapılması gereken işler konusunda gerekli notları aldılar.
Kaymakam Girgin başkanlığında gerçekleşen toplantıda Girgin şu açıklamaları yaptı:
"Kıymetli muhtarlarımız hepiniz hoş geldiniz . Mahallelerimizdeki yatırımları, çalışmaları, yapılacakları ve sorunları masaya yatırmak için bir araya geldik. Toplantılarımızla, yapılacak işleri, mahallenin sorunlarını ve yatırımları ilgili kurumlarla koordineli şekilde görüşeceğiz. Alınan kararlar  vatandaşlarımızın daha iyi hizmet almasına vesile olması için Kaymakamlık ve Kurumlar olarak elimizden geleni yapacağız. Kurum amirlerimize varsa soracağınız sorular iletebilirsiniz. Bizlerde sorunları not alacağız ve takip edeceğiz. Bazı konuların çözümü hemen olabiliyor  bazıları da zaman alabiliyor. Yapmamız gereken sizden gelen talepleri sorunları takip etmek, sizlerinde  kurumlarımızla koordinasyon halinde sorunların çözümüne ortak olmanızdır. Toplantıya katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum “ dedi.
Toplantıda ilçede yaşanan tarım arazi yollarının ıslah edilmesi, asayiş sorunları, asfalt yapımı ve onarımı, içme suyu, öğrenci taşıma sorunları, okul onarımları, altyapı sorunları, sağlık, sosyal yardım ve evde bakım hizmetleri, elektrik ve telekom hizmetleri, camilerin çevre aydınlatması, hayvan ve bitki hastalıkları gibi sorunlar ilgili kurum amirlerine iletildi.
Kaymakam Girgin," Toplantıda sorunların çözüm aşamasında Kaymakamlık ve kurumlarımız olarak konuların takipçisi olacaklarını, Muhtarlara taleplerini kurumlarımızla ve benimle istediğiniz zaman görüşebilir, sorunlarınızı iletebilirsiniz’’ dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku