Güncel

Köyler Arası Yol Yapım Çalışmaları Tamamlandı

Köyler Arası Yol Yapım Çalışmaları Tamamlandı

13 Ekim 2020 15:57
-A

+A

Sıdıklıdarboğaz ile Sıdıklıbüyükoba Köyleri Arası Yol Yapım Çalışmaları Tamamlandı

Kırşehir İl Özel İdaresi  Yol ve Ulaşım hizmetleri müdürlüğü 2020 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında yer alan Merkez Sıdıklıdarboğaz ile Sıdıklıbüyükoba köyleri arası yol yapım çalışmasını tamamlandı.
Yol platformu genişletme çalışmalarından sonra alt yapı, yol dolgu işlemleri ve diğer sanat yapılarını tamamlanarak PMT malzeme serimi yapılarak Sıdıklıdarboğaz ile Sıdıklıbüyükoba köylerini birbirine bağlayan 8,5 km 1.kat sathi kaplama asfalt yol yapımı gerçekleştirildi.
Yol yapım çalışmaları hakkında açıklama yapan Özel İdare Genel Sekreteri  Kurtuluş Yılmaz “2020 yılı yol yapım işlerimiz tüm hızıyla devam ediyor.
 Sıdıklıdarboğaz köyü ve diğer grup köylerin taşımalı eğitim servis yolu olarak kullanıldığı 8,5 km’lik yolumuzu ekiplerimiz büyük bir özveri ve gayretiyle tamamladık.
            Bu yolun yapımı ile özellikle grup köylerden eğitim almak için Sıdıklıbüyükoba köyüne giden öğrencilerimizin rahat, konforlu ve güvenilir ulaşım ihtiyacını gidermiş olduk. Amacımız köylere yapılan bu yol çalışmalar ile vatandaşlarımızın ulaşımda sorun yaşamamasıdır. Çalışmalarımıza planlı ve programımız dahilinde devam ediyoruz. Yol çalışmaları biten köylerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku