Güncel

KTSO 2020 AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KTSO 2020 AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

28 Eylül 2020 16:57
-A

+A

 

 
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Ağustos Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. 2020 Ağustos Ayı mizanı ve gelir-gider bütçesinin görüşülmesi,2020 Ağustos Ayı Faaliyetleri, Basında Biz, Ağustos Ayı Faaliyet Raporu, Hesap Hareketleri Analizi, gündemiyle Meclis Başkanı Mehmet Aydın başkanlığında, Telekonferans yöntemi ile gerçekleştirildi. Toplantı, Meclis Başkanı Mehmet Aydın’ın açılış konuşmasıyla başladı.
Başkan Aydın, açılış konuşmasında şunları kaydetti: “Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, çoğunluğumuz sağlanmıştır. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2020 Ağustos Ayı olağan Meclis Toplantısı’na hoş geldiniz. Hepinizi şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor, Ağustos ayı meclis toplantımızı açıyorum.
Değerli Meclis Üyeleri,
Bildiğiniz üzere; Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid -19 salgını nedeniyle ilimizde yapılan denetimlere katıldı. Bildiğiniz üzere odamız hizmet binasına Covid-19 salgını nedeniyle düzenli olarak dezenfekte işlemi yapılmaktadır.
Bildiğiniz üzere ilimizde derece yapan öğrenciler ve odamız, TOBB Rıfat Hisarcıklıoğlu ve TOBB ETÜ’ye ziyarette bulundular. Odamız Stratejik Planı kapsamında 2.4.5 İş Sağlığı Güvenliği maddesine istinaden, odamız personeline sağlık taraması yapılmıştır.
Odamız tarafından 365 Oda/Borsa Genel Sekreterlerine telekonferans yöntemi ile MUH-SGK bilgilendirme toplantısı yapılmıştır. Odamız Stratejik Planı kapsamında 2.4.5 İş Sağlığı Güvenliği maddesine istinaden Odamızda Acil Durum Tahliye Tatbikatı yapılmıştır.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku