Güncel

KTSO 2020 TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KTSO 2020 TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

7 Ağustos 2020 16:26
-A

+A

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

2020 Temmuz Ayı mizanı ve gelir-gider bütçesinin görüşülmesi,2020 Temmuz Ayı Faaliyetleri, Basında Biz, Temmuz Ayı Faaliyet Raporu, Mali Performans ve Son Üç Yılın Karşılaştırılmalı Analizi, gündemiyle Meclis Başkanı Mehmet Aydın başkanlığında, Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantı, Meclis Başkanı Mehmet Aydın’ın açılış konuşmasıyla başladı.
Başkan Aydın, açılış konuşmasında şunları kaydetti: “Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, çoğunluğumuz sağlanmıştır. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2020 Temmuz Ayı olağan Meclis Toplantısı’na hoş geldiniz. Hepinizi şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor, Temmuz ayı meclis toplantımızı açıyorum.
Değerli Meclis Üyeleri,
- Bildiğiniz üzere; Eğitim Gelişim Platformu Kırşehir TSO Akademi tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısına Kırşehir Valisi Sayın İbrahim Akın, Kırşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Ekicioğlu ve AHİKA Genel Sekreteri Bekir Varol tanıtım toplantısına katılım sağladı.
- Bildiğiniz üzere; odamız öncülüğünde, Oto Alım – Satım ve Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme sınavları düzenlendi.
- Bildiğiniz üzere; Akreditasyon Sistemi kapsamında Oda olarak Covid-19 TSE Güvenli Hizmet Belgesi Alınması için başvuruda bulunmuştuk. Yapılan denetimlerde başarı göstererek Covid-19 TSE Güvenli Hizmet Belgesi almayı hak kazandık.
- Stratejik Planımızın 1.2 Mali Yönetim maddesi kapsamında Mali Performans ve Son Üç Yılın Karşılaştırılmalı Analizi yapılarak siz değerli Meclis Üyelerimize sunulmuştur.
Temmuz Ayı Faaliyetlerimiz şöyle;
Temmuz ayında 13 yeni üye kaydı yapılmış, Askıda olan 5 üyemiz geçmiş dönem aidatlarının ödemesini gerçekleştirerek faal duruma geçmişlerdir,4 üyemizde kaydını sildirmiştir.
07.08.2020. tarihi itibari ile Toplam Faal Üye Sayımız: 1867
2020 TEMMUZ AYI BASIN YAYIN FAALİYETLERİ
YEREL BASINDA GÖRÜNME SAYISI 146
WEB SAYFASI ZİYARETÇİ SAYISI 6.474
WEB SAYFASI FARKLI GÖRÜNTÜLEME SAYISI 5.746
SAYFADA GEÇİRİLEN ORTALAMA SÜRE 00:59
HEMEN ÇIKMA ORANI %79,94
ÇIKIŞ YÜZDESİ %45,20
FACEBOOK TAKİPÇİ VE BEĞENEN SAYISI Takipçi: 4916 Beğeni: 3769
TWİTTER TAKİPÇİ SAYISI 1.168
INSTAGRAM TAKİPÇİ SAYISI 164

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku