Güncel

KTSO'dan bir dizi ziyaret

KTSO'dan bir dizi ziyaret

4 Ağustos 2021 14:45
-A

+A

       Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir dizi ziyarette bulundu. Yeniden Başkan seçilerek güven tazeleyen Tahsin Üçgül ve Bahamettin Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.
KIRŞEHİR TSO’DAN KENT KONSEYİ’NE ZİYARET
      Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Bulut, Çağatayhan Torun, Murat Tekdoğan ve Kenan Yanık Kent Konseyi’ne ziyarette bulundu.
Kırşehir TSO Yönetim Kurulu, geçtiğimiz ay yapılan delege oylamasında yeniden Kent Konseyi Başkanı seçilen Tahsin Üçgül’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi.
KIRŞEHİR TSO’DAN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ’NE ZİYARET
       Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Bulut, Çağatayhan Torun, Murat Tekdoğan ve Kenan Yanık Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Bahamettin Öztürk’e ziyarette bulundu.
Kırşehir TSO Yönetim Kurulu, geçtiğimiz ay yapılan Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 67. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden Başkan Seçilen Bahamettin Öztürk’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi.
ŞEKERBANK'tan ODA'ya ZİYARET
       Öte yandan Şekerbank Kırşehir Şube Müdürü Nihat Yıldız,  Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatayhan Torun ve Murat Tekdoğan ile görüştüler.
Ziyaretle ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz şunları söyledi. ” Bankacılarla, Meslek Odalarının bu tür ziyaret ve bilgi paylaşımlarını oldukça önemsiyoruz. Pandemi döneminde bu durum aslında birbirimizi daha iyi anlayacağımız, ticaretin geleceği açısından umut verici bir gelişmedir’’ dedi.
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Şekerbank Kırşehir Şube Müdürü Nihat Yıldız’a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku