Güncel

KTSO'dan Kurum Müdürlerine ziyaret

KTSO'dan Kurum Müdürlerine ziyaret

27 Haziran 2019 07:54
-A

+A

         Kırşehir Ticaret ve sanayi Odası (TSO) Başkanı Mustafa Yılmaz ve ekibi Kırşehir'deki bazı kurum müdürlerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
         Kırşehir TSO Başkanı Yılmaz ve ekibi Kırşehir İşkur İl Müdürü Metin Ülgen Kaya'yı ziyaret etti. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut ve Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yanık , Kırşehir İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ve Kırşehir İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Ahmet Hamdi Ünal’a ziyarette bulundular. Karşılıklı fikir alış verişi çerçevesinde gelişen ziyaret birlikte fotoğraf çekimi ile son buldu.
KIRŞEHİR TSO’DAN KIRŞEHİR SGK İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
         Kırşehir TSO’dan Kırşehir SGK İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz'e ziyaret etti.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut ve Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yanık , Kırşehir SGK İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz’e ziyarette bulundular. Sıcak sohbet ortamında geçen ziyarette gündeme dair konulardan bahsedilerek görüş birliğine varıldı. Ziyaret fotoğraf çekimi ile son buldu.
KIRŞEHİR TSO’DAN BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET
          Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın , Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut ve Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yanık , Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Süleyman Aslan’a ziyarette bulundular. Karşılıklı fikir alışverişi neticesinde gerçekleşen ziyaret fotoğraf çekimi ile son buldu.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren kurum müdürleri Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz ve ekibine teşekkür ettiler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku