Güncel

KTSO HAFTALIK OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

KTSO HAFTALIK OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

30 Eylül 2020 16:08
-A

+A

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz Başkanlığında Zoom üzerinden online olarak gerçekleştirildi.
• 22 Eylül – 29 Eylül tarihleri arası;
-Otomobil aksesuarlarının toptan ticaretini iştigal eden 5. Meslek Grubuna 1 yeni üye,
-Telekomünikasyon teçhizatının perakende ticareti ile iştigal eden 11. Meslek Grubuna 1 yeni üye ve
- Elektrik enerjisi üretimi ile iştigal eden 4. Meslek Grubuna 1 yeni üye ve toplamda 3 tane yeni üyemiz kayıt olmuştur.
• Söz konusu tarihler arasında ise 6. Meslek Grubuna kayıtlı 1 üyemiz terkin işlemi gerçekleştirmiştir.
Stratejik planımızda yer alan "1.6.2 Mobilya Sektöründe Uluslararası Araştırmalar Yaparak Dış Ticaret Hacminin Geliştirilmesinin Sağlanması" hedefi kapsamında, 2020 mobilya sektör raporumuz hazırlanmış olup, Türkiye ithalatı artış gösteren Birleşik Arap Emirlikleri'ne ihracat için çalışmalarımız başlatılmıştır. Dubai Ticaret ve Sanayi Odası ile yazışmalarımız devam etmektedir.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Dubai Ticaret ve Sanayi Odası ile yapılan yazılı görüşmeler neticesinde, Dubai Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile ilerleyen günlerde online toplantı yapılması kararı alınmıştır.
Başkanlığını yaptığım Zoom Toplantısında Odamız Yönetim Kurulu üyeleri ile beraber, Oda üyelerinin dış pazarda ürünlerini satabileceği yeni dış pazarlar bulmak için belirlenecek hedef ülkelere ihracat yapılabileceği konusunda istişare ettik.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku