Güncel

KTSO'ya üye olmanın avantajları...

KTSO'ya üye olmanın avantajları...

8 Ağustos 2019 07:33
-A

+A


Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, görev ve yetkileri yasa ile belirlenmiş, kamu kurumu niteliğinde bir mesleki kuruluştur. Oda, yasal olarak verilen hizmetlerin dışında, üyeleri için büyük önem taşıyan, ekonomi ve ticaretin çeşitli alanlarına yayılmış pek çok hizmeti vermektedir. Bu kapsamda Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.
Özel Kırşehir Simya Fen ve Anadolu Lisesi, Kentpark Güzellik Salonu, Voks Seyahat Acentesi, Özel Labor Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında düzenlenen protokol ile üyelerine hizmet vereceğini açıkladı. Konu hakkında yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:
"1914 yılından bu yana üye memnuniyetini esas alan, sürekli gelişimi önemseyen ve bu doğrultuda başarılı çalışmalara imza atan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak, üyelerimize sunduğumuz ayrıcalıklara bir yenisini daha ekledik.
Üyelerimize eğitimden sağlığa, ulaşımdan konaklamaya, gıdaya kadar farklı sektörde onlarca firmayla özel işbirliği anlaşmaları gerçekleştirerek, üyelerimizin ürün ve hizmetlerden en avantajlı şartlarda yararlanmasını amaçlıyoruz.
Bilgileri bulunan program ortaklarımızdan aldığınız hizmet ve ürünlere özel indirim uygulanması için işlem yaptığınız firma yetkililerine Kırşehir TSO Üye Kimlik Kartınızı göstermeniz yeterlidir. Kimlik kartı bulunmayan üyelerimizin Odamıza başvurmaları gerekmektedir."
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ İLE ODA ARASINDA EĞİTİM İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ
Eğitim İşbirliği Protokolü kapsamında 2019 – 2020 akademik yılında geçerli olmak üzere Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerinin, birinci derece yakınlarının ve eşlerinin KTO Karatay Üniversitesi Lisans ve Önlisans programlarına kayıt yaptırmaları halinde öğrenim ücretinden % 15 oranında ahilik bursu sağlanacak ve 8 eşit ödeme imkanı sağlanacaktır.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku