Güncel

Kurum Müdürleri Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Kurum Müdürleri Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

5 Temmuz 2019 07:54
-A

+A

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kırşehir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut ile Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara ve beraberindekiler, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya ziyaretçilerine teşekkür etti. Ziyaret birlikte fotoğraf çekimi ile son buldu.
Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, "Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Vatan Karakaya’yı İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımız adına, ikinci kez göreve atanmalarından dolayı ziyaret gerçekleştirdik. Kurum ve kuruluşlarımıza göstermiş olduğu yakın ilgi alakaya müteşekkiriz. Ufuk açıcı bakış açısından, irfan içerikli sohbetinden, insan eğitimine olan ilmi vukufiyetinden fevkalade mustefid olduk. Ayrıca genel sekreter Sayın Mehmet Zeki Küçük beyefendiye ekip olarak nezaket ziyaretinde bulunduk. Sayın Rektörümüze hayırlı ve mübarek olsun." açıklamalarında bulundu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku