Güncel

KUŞDİLLİ MAHALLESİNDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

KUŞDİLLİ MAHALLESİNDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

19 Ekim 2019 07:40
-A

+A


Kırşehir Belediyesi şehir genelinde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 Kuşdilli Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi ve sokaklarında asfalt çalışmaları ve İsmet Paşa Caddesinde sert zemin çalışmaları hummalı bir şekilde çalışmalar sürüyor.                                                                    
 Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, "Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları devam ediyor. Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz,  Kuşdilli Mahalesi Yıldırım Beyazıt Caddesinde asfalt serim ve İsmet Paşa Caddesinde sert zemin çalışmaları ve Cadde ve sokaklarda ihtiyaca göre asfalt yama tüm hızıyla devam ediyor" dedi.                                                                      
 Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Belediye ekiplerimiz ayrıca, yol bakım ve onarım hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İlimizde belediyemiz tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt ve kilit parke yolları bozulan kısımlarının onarılması; stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi çalışmaları yürütüyoruz. " dedi.
              Başkan Ekicioğlu,  Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku