Güncel

MAAŞ PROMOSYON’U HESAPLARA YATIRILAN İLK İL KIRŞEHİR OLDU!

MAAŞ PROMOSYON’U HESAPLARA YATIRILAN İLK İL KIRŞEHİR OLDU!

20 Ocak 2020 07:11
-A

+A


Geçtiğimiz ay Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan'ın çalışmaları kapsamında Kırşehir’de bulunan sağlık çalışanları için ”Promosyon İhalesi” yapıldı ve yapılan ihale neticesinde çalışanlara ocak ayında 5 yıllık promosyon olarak tek seferde 6900 TL ödeme yapılacağı kararı alındı. Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin YÜCESAN’ın girişimleriyle 6900 TL gibi rekor bir rakamla gerçekleşen promosyon anlaşması, 6900 tl promosyon ücreti tüm sağlık çalışanların hesaplarına yattı.
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin YÜCESAN’ın girişimleriyle 6900 TL gibi rekor bir rakamla promosyon anlaşması gerçekleşti, bugün itibarıyla 6900 tl promosyon ücreti tüm sağlık çalışanların hesaplarına yatan ilk il Kırşehir oldu.
Maaş promosyonun tüm sağlık çalışanlarımızın yüzünü güldürecek diyen Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin YÜCESAN konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada; “ Önemli olan bütün arkadaşlarımız kazanmasıdır. Bu süreçte bizim yanımızda olan başta il sağlık müdürümüz Op. Dr. Ali BULUT’a ve değerli yöneticilerimize teşekkür ederim.” dedi.
Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplantı salonunda gerçekleştirilen ihaleye Kırşehir’de bulunan kamu ve özel bankaların temsilcileri de katıldı.İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını kapsayan promosyon ihalesinde Ziraat Bankası ile anlaşmaya varıldı.Buna göre İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarına 5 yıllık promosyon olarak ocak ayında tek seferde 6900 TL ödeme yapılacak.Kırşehir genelinde 2688 sağlık çalışanına yapılarak bu ödemenin toplam bedeli ise yaklaşık 19 Milyon Türk lirası olduğu yapılan açıklamalar arasında yer aldı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku