Güncel

MAAŞ PROMOSYONUNDA TÜRKİYE REKORU

MAAŞ PROMOSYONUNDA TÜRKİYE REKORU

5 Aralık 2019 07:01
-A

+A


 
Kırşehir Sağlık -Sen'de  promosyon ihalesi , İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarına 5 yıllık promosyon olarak Ocak ayında tek seferde 6900 TL'ye imza atıldı.
Kırşehir  İl Sağlık müdürlüğü tarafından yapılan promosyon ihalesinde yetkili sendika olan Sağlık-Sen'de yerini aldı. İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını kapsayanve 7 Bankanın katıldığı  promosyon ihalesinde Ziraat Bankası ile anlaşmaya varıldı.
Promosyon ihalesine 7 Bankanın temsilcileri, Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü'nde yapılan ihaleye İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut, Destek Hizmetleri Başkanı Yunus Dağ, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdür Yrd. Nevzat Kurt, Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Ertan Yıldız, Ceylan Doğan, ve ilgili birim personeli katıldı.
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ve Yönetim Kurulunun yoğun çalışmaları sonucu bugün gerçekleşen Maaş Promosyon ihalesini TC.Ziraat Bankası kazandı. 2688 Sağlık Çalışanlarına Ocak ayında 6.900 TL. toplamda 19.000.000 TL. ilimize ilâve nakit para akışı sağlanmış olacak ve
bu sayede Kırşehir Esnafının yüzü gülecek...
Sağlık Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, ihale ile ilgili yapmış olduğu basın açıklamasında şu bilgileri aktardı:
"Değerli basın mensubu arkadaşlar; Bugün saat 14:00 Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanemiz toplantı salonunda ilimizde bulunan bankaların müdür ve idarecilerinin katılımıyla gerçekleşen promosyon ihalemiz sona erdi.
İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını kapsayan promosyon ihalesinde Ziraat Bankası ile anlaşmaya varıldı. Sağlık-Sen’in, sağlık çalışanlarını temsilen yer aldığı ihalede, İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarına 5 yıllık promosyon olarak Ocak ayında tek seferde 6900 TL ödeme yapılacaktır.
Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının haklarını her alanda korumak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Çalışanların mali ve özlük haklarını savunmanın öncelikli gündemimizdir. Bizlere yetkiyi vererek komisyonda görev almamıza vesile olan bütün sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız adına ihaleye katıldık.
Onlar adına yer aldığımız ihalede, sağlık çalışanlarının yüzünü güldürecek bir ihaleye imza attık. Maaş promosyonun tüm sağlık çalışanlarımızın yüzünü güldüreceğini belirtmek isterim. Doğan, Bu süreçte emeği büyük olan başta İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Ali Bulut, Destek Hizmetleri Başkanı Yunus Dağ, ihale komisyonumuza ve katkılarından dolayı yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederiz. Tüm Sağlık Çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Sizlerden aldığımız güçle masada hakkımızı savunduk, yaparsa Sağlık Sen yapar, çünkü biz büyük bir aileyiz."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku