Yazar

mahmutsefikkc@gmail.com

21 makale bulunmakatadır

Şefik KOÇ' la "GÜNDEM ÖZEL"

07:18 - 4 Kasım 2019

+A

-A


      Efendim malumunuz bu ara Türkiye'nin ve Kırşehir'in gündemi çok sıcak...
Türkiye’den başlarsak iç siyasette, AK PARTİ Aralık ayından itibaren Kongreye gidiyor.
Geçenlerde Ak parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan Twitter hesabından ne dedi? "Milletimizin istediği" adayları yönetimde değerlendireceğiz dedi.
Mesele geçte olsa anlaşıldı yani. Yeni metal yorgunları kenara şifahen teşekkür edilerek, bir nevi kızağa çekilecek. Neden? Oy kaybının ve millete rağmen sandık sonuçları tokadını Başkan ERDOĞAN hafife hiçte almaz.
Zaten Cumhurbaşkanı büyük emekle kurduğu partisini misyon partisi olma yolunda çok uğraşı vermesine rağmen, kaybedilen illerde teşkilatlarda sen > ben partisi olunca sonuçlarda vahim oldu. 
Kimisi yok ekonomi bozuktu da, yok ben çalıştım o çalışmadı da, yok müdürler hiç çalışmadı görevden alınsın, yok ben naapayıım zaten demiştim bu adaylar ve üyeler ile olmaz gerekçelerine Genel Başkan Sayın ERDOĞAN tınlar mı? Hiç zannetmiyorum... 
Zaten Barış Pınarı Harekâtı ile bir taraftan sağ gösterip sol vuran sözde ABD ile alttan alıp uğraşırken bunun sinirini, gerginliğini illaki başarısız teşkilatlara çıkaracak. Bu eşyanın tabiatına uygun bir hareket zaten. Eee... 
Ahi TV de Ahilik Haftası kutlamaları hakkında program yapalım dedik. Toplumun yararına enine boyuna irdeleyecektik. Canlı yayına Milletvekilleri de katılacaktı. 
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, Ticaret Odası Başkanlığı programa her ne hikmetse Kırşehir yararına mı? Zararına mı? katılamayacaklarını belirttiler. Tuhaf bir husus? 
Gelelim Kırşehir e. Cevapsız sorular ile yazımı kapatmak istiyorum... 
1. Tabiat parkı neden belediyeye devredilmesi? Kim cezalandırılıyor? CHP 'li belediye mi? Yoksa Kırşehir halkı mı? 
2. Belediye Başkanı Sayın Selahattin EKİCİOĞLU'nun, 7 aylık icraatları halk arasında artık hadi projelerine başlada görelim söylentileri yaygın mı? 
3. Kırşehir'de AK PARTİ ve Cumhuriyet Halk Partisi de İl Başkanı kim olur acaba? 
4. Yeni oluşum Gül & Babacan ekibinde Kırşehir de kimler kol geziyor? 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku