Güncel

MEDAŞ ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

MEDAŞ ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

15 Kasım 2018 07:08
-A

+AKırşehir MEDAŞ sorumlusu Mustafa Çağrı Baysal, Arıza Bakım Sorumlusu Halil Şahin Gazetelerimiz Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt'u ziyaret etti. Ziyarette Gazeteler imtiyaz sahibi Murat Sürmeli'ye çalışmalar hakkında bilgiler verdiler, MEDAŞ sorumlusu Mustafa Çağrı Baysal yaptığı açıklamada,
 Kırşehir MEDAŞ, Kırşehir’de zorlu kış şartlarında kesintilerin yaşanmaması için çalışmalarımız aralıksız sürdürüyoruz.  Büyük yatırımlar yaparak alt yapısını ve hizmet kalitesini geliştiriyor.MEDAŞ’ın yatırımları; ekonomik ömrünü doldurmuş tesislerin yenilenmesi, alternatif yeni hatların yapılması, yeni yerleşim yerlerinin enerjilendirilmesi, havai şebekelerin yer altına alınması ve cadde-sokak aydınlatmalarından oluşmaktadır" dedi.
Ayrıca, bu seneye özgü olarak Kırşehir’deki  200'den  fazla trafo binasının  bakımı yapılıyor. Söz konusu yatırım ve bakım çalışmaları nedeniyle işin doğası gereği mecburen planlı kesinti yaptığını açıklayan Kırşehir MEDAŞ sorumlusu Mustafa Çağrı Baysal; “Tüketicilerin mağdur olmaması için planlı kesintileri 48 saat öncesinden abonelerimize SMS yoluyla bildiriyoruz. Hizmetten faydalanabilmek için tüketicilerin cep telefonu numaralarının MEDAŞ’ta kayıtlı olması gerekmektedir. Müşterilerimiz işletmelerimize gelmeden de 186 Çağrı Merkezimizden veya www.meramedas.com.tr adresinden bilgilerini kolaylıkla güncelleyebilir ” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku