Güncel

Memleket 44 Yaşını Kutluyor

Memleket 44 Yaşını Kutluyor

12 Nisan 2021 07:41
-A

+A

        Kırşehir’in öncü ve köklü Gazetesi Kırşehir Memleket Gazetesi 44.cü yılını kutluyor ve yılların  verdiği tecrübesi ile Kırşehir halkının nabzını tutup doğru, tarafsız  ve en güzel haberler ile halkın sesi ve kulağı olmaya devam ediyor.14 Nisan 1977 yılında yayın hayatına geçiş yapıp dünden bugüne kadar kalitesinden  ödün vermeden yıllar boyu tarihe imzasını atıp 43 yılı geride bırakarak  44.cü yılına girdi. Kırşehir Memleket, okurlarının sevgi ve takdiriyle bugün yılların huzur ve gururunu yaşıyor.
        Yapılan işe duyulan saygı verilen emek ve titiz çalışmaların yattığını görüyoruz. Kırşehir Memleket Gazetesi, doğru ve tarafsız  okurlar tarafından güvenilen, talep gören ve  takip edilen bir yayın olmayı sürdürmeye devam ediyor. Kırşehir Memleket Gazetesi Kırşehir’e ilk ofset baskı tesislerini getirerek ilimizde bir ilki yaşatarak  bugün gazete, haber sitesi, web ve internet yayıncılık ile okuyucularına   gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. Kırşehir Memleket Gazetesi 14 Nisan 1977 yılın da Merhum  İlyas Sürmeli tarafından kurulup  oğlu Murat Sürmeli tarafından aynı kalite ve emin adımlar ile  yenilikçi, dinamik, cesur gazetecilik rotasında ilerlemeye devam ediyor...
         Kırşehir Memleket Gazetesi imtiyaz sahibi Murat Sürmeli yaptığı açıklamada;”Kırşehir Memleket Gazetesi olarak başarıya inancımızı hiç kaybetmeyerek çıktığımız yolda siz okurlarımızla birlikte bugün bir yaş daha büyüdük.
         Bundan 43 yıl önce yayın hayatına başlayan Kırşehir Memleket Gazetesi, kuruluşundan bu yana Kırşehir’imizin her karışının nabzını tuttuk. Haberlerimizle Kırşehir halkına farklı bakış açıları sunduk. Kurucumuz Ulu Çınar İlyas Sürmeli ile çıktığımız bu meşakkatli yolda dinamik, cesur gazetecilik çizgisinden hiç çıkmadık. İlk günkü rotamızda hep emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.
Kırşehir Memleket Gazetesi olarak haberlerimizi gerçekleştirirken başta  siyasi partilere olmak üzere tüm kesimlere tarafsız kalarak objektif yayın anlayışımızla doğru ve ilkeli habercilikten asla ödün vermedik. Gazetemizi bu günlere taşıyan başta okurlarımız olmak üzere her aşamasında emeği geçen tüm çalışanları ve emek sarf etmiş A’dan Z’ye herkesi kutluyor, yeni yaşımızın Kırşehir adına hayırlar getirmesini diliyoruz”dedi...

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku