Güncel

Memnuniyet Anketinde Kırşehir MEDAŞ birinci

Memnuniyet Anketinde Kırşehir MEDAŞ birinci

9 Mart 2019 07:59
-A

+A

 

Vali İbrahim Akın, Meram Elektrik Dağıtım AŞ’yi (MEDAŞ) ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Ziyaret sırasında Vali İbrahim Akın’a yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler veren Medaş İşletme Sorumlusu Mustafa Çağrı Baysal, vatandaş memnuniyetini ölçmek için geçtiğimiz ay yapılan memnuniyet anketinde Kırşehir MEDAŞ olarak birinci olduklarını söyledi.
Vali  İbrahim Akın da, Kırşehir MEDAŞ’ın dağıtım şirketleri arasında yapılan araştırma sonucunda elde ettiği başarının kendilerini mutlu ettiğini belirterek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.
İlimizde elektrik dağıtım işlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Elektrik dağıtım işlemlerinin sorunsuz olması elbette ki kamuoyu tarafından takdirle karşılanacaktır. Üretimin eksiksiz devamı için enerjiye ihtiyaç var. Ayrıca vatandaşlarımızın günlük yaşamında da elektrik çok önemli bir yere sahip. Bütün kamu kurum ve kuruluşlarımızca öncelikli hedefimiz vatandaşlara kaliteli hizmet sunmaktır. Bu başarıyı sağlayan MEDAŞ yöneticilerini ve çalışanlarını kutluyorum,” dedi.
MEPAŞ Müdürü Murat Yağmur ve MEDAŞ ilçe sorumlularının da yer aldığı ziyarette, Sayın Valimizin programı birimleri gezerek binada incelemelerde bulunması ve işlemler için kuruma gelen vatandaşlarımızla sohbet etmesi ile sona erdi. 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku